JAK SE OBLÉKNOUT NA DEN I VEČER

March 16, 2015


1 F&F     2 Topshop     3 Sheinside     4 Lindex     5 Design Shoes     6 Emotio     7 Asos     8 Baťa

 

Někdy se prostě stane, že přes den jdete na nějakou schůzku či akci, ale už se nemáte čas vrátit domů a převléci se na večer. A několik tašek s oblečením, botami a šperky opatrovat celý den není vůbec praktické. Co si tedy na sebe obléci, abyste byli dostatečně casual na den, ale zároveň připraveni na párty?

Základem jsou šaty. Měly by být přiléhavé, mini délky, ale nejdůležitější je výstřih. Ten by měl být těsně ke krku, abyste nevypadala příliš odvážně. Přes šaty přehoďte křivák a romantickou šálu, ta bundu zjemní a až půjdete v noci domů, nebude vám zima.

Co se týče bot, zapomeňte na jehlové podpatky i baleríny, raději vyzkoušejte plátěné tenisky. V těch vydržíte celý den pobíhat a večer tancovat, outfit nebude vypadat tak elegantní, přesto budete vypadat stylově.

Tašku si vezměte přes rameno, ať se celý večer nemusíte zabývat tím, kde máte kabelku nebo jestli vás někdo neokradl. Brýle, hodinky a sada prstýnků budou stačit. Praktické, ale šik.


Tags: stitek, , , ,
1 Comment
Category: How to

Veronika March 16, 2015 02:38 pm
Tyhle ty příspěvky se mi moc líbí :-) ráda bych se zeptala, jaké šaty byste doporučily pro můj typ postavy: štíhlá, trošku širší ramena, normal boky a kratší trup a dlouhé nohy..nějak nemůžu ty pravé najít, děkuju moc, holky, jste skvělé
reply

+ Add your comment