KAFTAN

July 08, 2015


Hodně z vás se mě včera mailem ptalo, co to mám na fotkách z grilování za šaty, za bundu... Tak tady máte celý outfit post, který jsme stihli s Mariem nafotit ještě před lososem :-)

 

Už je mě za poslední dobu celkem dost (a to vás ještě minimálně 2 čekají). Ale než se vrátí Maruška, budete se muset spokojit s outfity v rubrice 40+. Ovšem slibuju, že hned co se vrátí, za mě převezme štafetu v outfit postech a vynahradíte si to.

 

A jak se máte vy?? Já každý den vysedávám v kanclu nad účtama a fakturama - ano, opět opakuju, mít pidi firmu je vážně super věc, především v době, kdy je venku tak nádherně :-)  Ale aspoň jsem včera stihla nové vlasy a dneska doufám i nové řasy. Přípravy na dovolenou zaberou delší dobu, než dovolená samotná wink.  Jestli chcete vidět aspoň přibližný výsledek "vlasové obnovy" dřív, než v dalším outfit postu, podívejte se na náš instagram (@skolastylu_backstage).

 

Ať máte krásný den a odpoledne se tu zase uvidíme. Xo, Alena

 


 
	Kaftan & Canvas Bag – VICTORIA TÖRNEGREN for NELLY.COM (HERE)
	Hat – GINA TRICOT (similar HERE)
	Denim Jacket – ZARA (new)
	Shoes – ANCIENT GREEK SANDALS (HERE)
	Sunnies – RAY BAN
	
	 

Kaftan & Canvas Bag – VICTORIA TÖRNEGREN for NELLY.COM (HERE)
Hat – GINA TRICOT (similar HERE)
Denim Jacket – ZARA (new)
Shoes – ANCIENT GREEK SANDALS (HERE)
Sunnies – RAY BAN

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , ,
11 Comments
Category: Outfit

Jane July 08, 2015 09:46 am
Pristi tyden jedu do PHA,tak tisnad donesu aspon kafe:). Super pohodovej outfit.
reply
Škola stylu BACKSTAGE July 08, 2015 09:51 am
Sice nevím, která přesně Janinka jsi, ale je to od tebe strašně milé. Jen příští týden už konečně budu na dovolené, tak je mi líto, že se nepotkáme :(
Dasha Soliman July 08, 2015 09:46 am
Prý 40 + :D Já myslím, že tohle je nositelné pro každou věkovou kategorii. :) Moc ti to sluší, ty šaty vypadají moc pohodlně a jsou jako dělané na zahradní "párty". A já mám náhodou tvé outfit články moc ráda, takže se vůbec nezlobím, že teď přidáváš hlavně ty. <3
reply
Daniela July 08, 2015 09:52 am
Krásné fotky! Sekne ti to! :)
reply
peťule July 08, 2015 10:42 am
Alenko, já jsem taky ráda, že nyní je tě tu dost, protože jsi mou super inspirací a min. postavou jsi mi blíž než tvé mladé paní a slečny v týmu :-))) takže doufám, že tu na té obrazovce ještě chvíli vydržíš. každopádně si užij parádně sicilskou dovolenou a těším se na černo-bílé outfit posty :-)
reply
morella July 09, 2015 10:31 pm
přesně jste to vystihla... moje řeč.. a to mi bude 30 takže žádné 40+ ,Alenka je stylová :)
Ivana July 08, 2015 01:15 pm
Za mě absolutní pecka, za pár měsíců mi bude 30 a rozhodně bych neváhala takhle vyrazit kamkoliv!!! A mám to tak asi u všech tvých outfitů ;) Takže ještě víc tebe a díky za tebe!!! :)
reply
Maca Čierna July 08, 2015 01:37 pm
Krásna ako vždy! :-* a kaftan je boží. :-) a mimochodom, budeš Alenka 30-31.7. už naspäť z dovolenky? Mám cestu do Prahy, tak by som aspoň nakukla a pozdravila. ;-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE July 08, 2015 01:38 pm
Marcelka! Ano budu zpátky a moc se na tebe těším!!!!
M. July 08, 2015 05:16 pm
Alenko, přestaň prosím psát věty typu jako že se musíme spokojit s tebou, když to vůbec není pravda. Už mě to přestává bavit :P
reply
iv July 08, 2015 05:16 pm
Alco,Tvoje outfity vedou....nechci nic vynahrazovat...ty Tvoje sleduji nejvíc.Čím víc jich bude,tím lépe!!Pohodový den přeji!
reply

+ Add your comment