LACE TOP + DENIM IN ACTION

May 18, 2016


Včera jsme mluvily o krajce a džínách, tak jsem to dneska vyzkoušela v praxi. Ale při editování fotek jsem bohužel také zjistila, že už jsem done s boyfriend džínama. Jak je mám ráda, tak mi vůbec nedělají dobře... myslím na postavu, ne na pleť :-)

 

Další zklamání jsem zažila při pohledu na váhu po měsíčním urputném snažení dostat se zpátky do formy. Za celý ten měsíc jsem měla jen jediný den "bez pocení". Zbytek jsem strávila v bazénu, na běžeckém pásu, u veslovacího trenažéru a v sauně. A víte, kolik jsem shodila? NULA KILOGRAMŮ!!! Sice tělo dostává trochu oblejší tvary a tak nějak víc drží pohromadě, ale co je to platné, když se stejně pořád nevejdu do kaťat?! A dokonce už ani do těch, do kterých to předtím nebyl zas takový problém!

Dostala jsem z toho totální záchvat paniky (vážně, přesně tohle to bylo). Takže jsem se rozhodla, že se přece jen budu muset vydat do Světa zdraví nebo něčeho podobného a nechat se nějak odborně prozkoumat. Protože tohle prostě není fér. Chápu, že kdy jsem si tak hezky nabírala víc než 40 let, že to za 40 dní sotva dám dolů. Ale ani deko?!?! To teda ne, to vážně nejde! :-)

 

Přeju vám krásný den bez jediného zklamání. Xo, Vaše sice nezhublá, zato stále zabouchnutá Alena

 


 
	Lace Top – MANGO (HERE)

	Boyfriend Jeans – ZARA

	Parka – ZARA

	Shoes – VALENTINO (HERE)

	Bag – GIVENCHY (sold out, but THIS one is the best!)

	Pendant Necklace – HOUSE OF HARLOW (on sale HERE)

	Sunnies – RAY BAN (HERE)

	 

Lace Top – MANGO (HERE)

Boyfriend Jeans – ZARA

Parka – ZARA

Shoes – VALENTINO (HERE)

Bag – GIVENCHY (sold out, but THIS one is the best!)

Pendant Necklace – HOUSE OF HARLOW (on sale HERE)

Sunnies – RAY BAN (HERE)

 

Tags: stitek, , , , , , , , ,
11 Comments
Category: Outfit

morella May 18, 2016 08:54 am
měř centimetry a ne kilogramy .. když tak makáš tak mizí tuk a dělají se svaly... moc ti to sluší, jenom mě děsí, že už končíme s boyfriend (mám stejnou postavu) a nosím je hrozně ráda... ;) Já nejvíc zhubla úpravou jídelníčku... pomohla mi výživová poradkyně, sestavila plán, jídelníček a ejhle 20kg dole bez pohybu... teď už jsem začala běhat (!) vypouštím duši, ale doufám, že mi to jen prospěje... :) hezký den naše Drahé
reply
Eliška May 18, 2016 08:54 am
Alenko nezoufej. Svaly taky něco váží (dokonce víc než tuky). Raději bych tedy spoléhala na metr a měření všech možných partií než na váhu v tvém případě, kdy tak moc cvičíš. :)
reply
Viki May 18, 2016 08:54 am
Alenko, mě se "nabraná" nezdáš, jsi normálně štíhlá, a krásná, ženská. Navíc inteligentní a vtipná, pro někoho vražedná kombinace ;-). A na váhu nehleď, sleduj % podkožního tuku a svalů, to bude hned jiná zábava a potažmo i nálada :-).
reply
Pavlí May 18, 2016 03:29 pm
Alenko, vydržte! Ono se to zlomí a půjdou dolů raz dva. Jestli ubírate na centimetrech, tak je to super :-) A ty džíny Vám moc sluší. Naprosto úžasný outfit. Mějte se krásně a nevzdávejte to
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 18, 2016 05:43 pm
Pavlí, moc děkuju za podporu. Ale bohužel, na cm ani kila nic :( Ještě to chvíli budu zkoušet, ale pak už se nechám rozpustit v nějaké chemické sloučenině :-D
Katka May 19, 2016 01:32 am
Alenko, vypadáte skvěle! A pokud jde o "výsledky" hudbnutí, tak jsem zažila to samé co popisujete. Jen s tím rozdílem, že jsem šla rovnou do Světa zdraví, zaplatila 5000kč za 3 měsíce a nezhubla ani deko!!!6x týdně jsem sportovala, zeleninu jsem už nemohla ani vidět a jediný výsledek byl mírně se měnící zanedbatelný poměr tuků, svalů a vody v těle. Takže tuto cestu taky nedoporučuju :-/
reply
Ste May 19, 2016 06:50 am
Me se vas styl moc libi! Pristi rok mi bude 40, tak se chci dostat do zivotni formy:) shazuju extra kila po detech ( 4, 1) a jeste busy full time job... Tady v USA Ted leti 21 day fix, Je to skvely program, cca $80, super meal plan s portion control a 30 min cviceni denne doma, uz jedu Druhe kolo, 8 kg tuku pryc, svaly rostou, spousta energie:) vyzkousela jsem Toho uz hodne, ale tento program Je super jednoduchy a ucinny, dlouho dobe udrzitelny. Nauci vas zdrave jist :) recepty na vareni rychle a jednoduche. Za 80% Toho jak vypadame, Je to, co jime... Jen cviceni to nezmuze... Good luck!!!!
reply
Ali May 22, 2016 02:22 pm
Alenko, jsem na tom obdobně. Já ještě jezdím i na kolečkových burslích...a nic. Kolegyně kolem vsází na pravidelnou stravu (to nestíhám) a na hodně zeleniny... Ten model je super. Vypadáte perfektně.
reply
Tereza May 23, 2016 01:00 pm
Alenko, vím o čem mluvíte. Stalo se mi při hubnutí úplně stejná věc. Mám ale takovou osobní teorii, že první měsíc je tělo v šoku, že se "něco" děje a váhu dolů pro jistotu nepustí. Já začala hubnout až po 2. měsíci, a to docela rychle, přičemž ze začátku se nedělo vůbec nic. Takže vyděržaj pioněr :-D, ono si to sedne! Outfit super.
reply
Karolína May 31, 2016 12:19 am
Moc povedený outfit jako vždy! A Alenko, chtěla jsem se zeptat, máte teďka asi hodně práce, že nějak ubylo na outfitech, že? :( Jinak s Alex není nic? Už jsem o ní dlouho neslyšela.
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 31, 2016 12:47 am
Karolko, máš pravdu, ubylo. Teď to byl vážně masakr. Já duchem nepřítomná, takže Alex musela dělat práci za nás za obě :-) A navíc pro vás má velké překvapení. Takže ano, je úplně v pořádku. A slibuju, že to teď bude zase chvilku s intenzitou outfit postů lepší.
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment