LACE TOP + DENIM

May 17, 2016


Jasně, že si s módou rády hrajeme a zkoušíme nové věci. Ale někdy prostě není čas na hrdinství a hledáme nejrychlejší (ale zároveň nejefektivnější) řešení. A přesně pro tenhle účel existuje krajkový top a staré dobré džíny.

 

Proč to funguje?

Protože zkombinujete zcela nesourodé materiály. Jeden nevinny, lehký, "holčičkovský" (krajka v bílé barvě) a druhý drsný, "mužský" (džínovina). Tenhle výrazný kontrast dvou odlišných věcí zaručí to, že váš outfit nebude vypadat ani přeplácaně, ani nudně.

 

Jaký střih krajkového topu zvolit?

Rozhodně nedoporučujeme "nastřelené" upnuté střihy. Krajkový top vám udělá největší službu, bude-li jemně splývat. Zaprvé bude působit ležérně a ne fiflenovsky. A za druhé zakryje drobné nedostatky postavy, hlavně 'držátka lásky', která občas mají tendenci vykukovat z džínů.

 

Jaký typ džínů zvolit?

Když bude top volnějšího střihu, ne úplně na tělo, tak jakékoli! Dole pod článkem najdete inspiraci pro outfity s úzkými skinny džíny, boyfriend střihem i s šorkami. A navíc tenhle ženský, ale ne přiliš vyzývavý styl, sluší i starším ročníkům (viz poslední fotka). Jupí!

 

Extra tip:

Necítíte-li se na celokrajkovou variantu, zvolte neprůhledný top, který má krajku jen jako ozdobný prvek. Pak zůstanete dostatečně zahalená a přesto bude výsledný outfit svůdný a sexy.

 


 
	 

	pics: @lolo_bravoo, Sincerely Jules, Gal Meets Glam, @torigonzales_, @vogueupcall, @banso73, @majamalnar, Lydia Elise Millen, Pinterest

	 

	 
Tags: bluetip, stitek, , , , , , , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Shopping

Martina May 17, 2016 09:34 am
Krajku jsem si v poslední době oblíbila... Co říkáte na kombinaci: krajka + kožené kalhoty?
reply

+ Add your comment