LIKE IN PYJAMAS

June 07, 2016


Krásné úterý všem přeji! Tak jsem po třech týdnech opět tady! Nebojte, nic se nezměnilo, stále mám zálibu v dlouhých pláštích, širokých kalhotách a košilích. Možná jsem zase o něco unavenější, ale vidina dlouhých prázdnin mě drží při životě! Můj poslední měsíc se totiž nesl ve znamení psaní – 3 magazíny a 1 kniha – to je docela slušná bilance, ne?:D Takže jsem teď tak vysátá, že tady asi nic smysluplného nevyplodím. Přesně toho jsem se bála i tuhle sobota na workshopu blogování, kde jsem měla svou první přednášku v životě. Co vám budu povídat, byla jsem pěkně nervózní. Přednášet před tolika lidmi po Ejvi, která v tom má už pořádnou praxi, není žádná sranda. Ale snad jsem to nějak dala a musím říct, že se mi ta role i docela líbila, tak třeba zase příště!:)

Teď ale potřebuju radu od vás! Chystáme se s mým milým projet Itálii křížem krážem, začínáme na severu a chceme zažít všechny krásy téhle země. Takže pokud máte tipy, co rozhodně nesmíme vynechat, sem s nimi! Budu vám neskonale vděčná!

 

Mějte se báječně a nezapomeňte odpočívat, nebo skončíte jako já!:)

 

Alex


 
	Coat - MONKI

	Trousers - ZARA

	Shirt - BERSHKA

	Shoes - MANGO

	Bag - F&F

	Sunnies - NEW YORKER

	 

Coat - MONKI

Trousers - ZARA

Shirt - BERSHKA

Shoes - MANGO

Bag - F&F

Sunnies - NEW YORKER

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , , ,
11 Comments
Category: Outfit

Viktorie June 07, 2016 08:42 am
Alex, já sice Itálii zatím projetou nemám (i když je na předních místech mého cestovatelského seznamu), ale mám tip na úžasnou cestovatelskou muziku! https://www.youtube.com/watch?v=X61BVv6pLtw :) Jinak přeji zpět spoustu sil a děkuji za inspiraci, dnes bude rozhodně "pyžamový" den!
reply
Iv June 07, 2016 08:48 am
Doporučuji Gardu (jezero Lago di Garde) - pak už nebudete chtít jinam:)
reply
jeaninna June 07, 2016 09:20 am
Určitě nevynechejte úžasnou barevnou vesničku Manarola, Volterru, kde se natáčely některé části Stmívání :))) a pak klasiku jako Pisu, San Marino, Veronu...všechno z toho je úžasné. Užijte si to!
reply
Rimana June 07, 2016 10:17 am
Ahoj Alex,v Itálii jsem byla zatím jen jednou( doufám,že to letos vyjde znova :) ) a to v lázeňském městecku Montecatini Terme,byla to jedna z nejhezčích dovolených. Krásné léto a ať vše klepne tak jak si přeješ :))
reply
Muffina June 07, 2016 12:31 pm
SICÍLIE!!!
reply
Lucka June 07, 2016 01:57 pm
Já za sebe doporučuju město Lucca u Pisy. Čas se tam zastavil a navíc je to nakupovací ráj. Jsou tam snad všechny světové značky. Italky na nakupovací nájezdy jezdí sem. Nádherná je Mantova, Padova, Motepulciano a San Gimignano v Toskánsku. Pokud se chce člověk trochu smočit, tak je skvělá destinace Cinque Terre. Navíc je to tam tak fotogenické!
reply
Lucie June 07, 2016 02:06 pm
Ahojky, já jsem byla nadšená z městečka Lucca v Toskánsku. Úplně zakonzervované město, které je i nakupovacím rájem. Jsou tu obchody všech světových značek a Italky tady podnikají nakupovací nájezdy. Nejvíce mě uchvátilo Anfiteatro Romano, které je nyní plné restaurací a kaváren. Dát si na tomto náměstí večeři je nezapomenutelný zážitek. Pak je moc pěkná Mantova, Montepulciano, San Gimignano a samozřejmě Florencie. Na koupání je skvělé Cinque Terre. Vlastně i na focení, vše je tam dokonale fotogenické! Itálie je skvělá volba.
reply
Vladimíra June 08, 2016 05:37 am
Alex, nejprve ode mě velká GRATULACE :-) Co se týká doporučení cestování v Itálii, vše je snad již popsáno shora, nicméně určitě prosím nevynechat jezero Lago di Garde, je už zde též zmiňováno, a pak bych se ještě přimlouvala za Veronu, a co nestihnete letos, napravíte příště ........... měj Alex prima dny a úžasnou dovču Ti přeji V.
reply
Monča June 08, 2016 01:40 pm
ja bych doporucila úžasné město Genova, potom městečka v oblasti cinque terre a San Marino :)
reply
Anonym June 08, 2016 07:11 pm
ŘÍM!!!
reply
Veronika June 12, 2016 01:16 pm
Ja jsem se uplne zamilovala do Benatek. Je to pro mesto s pribehem. Je plne uzkych ulicek, starych pamatek a domu se spoustou zastaralych zvyku. Vzdy se tam rada vracim a pokazde objevim zase neco noveho ;)
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment