MEDICAL COAT

May 05, 2016


Zdravím! Tak mě tady zase po dvou týdnech máte. Stihla jsem toho poměrně dost – výlet do Berlína s mým milým, rozpracování 3 magazínů, malé nervové zhroucení, rozšíření mé plášťové sbírky, nákup zimního kabátu v květnu, nebo třeba objednání mých prvních bot na podpatku v životě... Na ten poslední bod jsem sama velmi zvědavá!:)

 

Ale zpátky k mé návštěvě Berlína. To město mě tak nadchlo, není nijak krásné, ale ta atmosféra, ti děsně cool lidi, skvělé kavárny a bistra. Z fleku bych se tam přestěhovala (teda pokud by šla se mnou celá rodina, přátelé, Backstage...). A ty obchody, o tom vám asi ani nemusím vyprávět. Nejvíc se mi ale stejně líbily Berlíňanky a jejich styl – oversized střihy, tenisky, neutrální barvy, povím vám, cítila jsem se tam jako doma.:)

 

Takže dnešní outfit je tak trochu v jejich stylu s novou berlínskou kabelkou, kterou mi daroval můj milý k svátku se slovy: „na tu s tím kolečkem, po které tolik toužíš, si budu muset ještě chvíli počkat, tak jsem ti sehnal alespoň podobnou“. Vysněná Chloé to sice není, ale měla jsem radost už jen z toho, že si vůbec zapamatoval, co si doma po večerech prohlížím.:) Tak snad jednou...

 

Užijte si krásný den a já se jdu vrhnout do dalších magazínů!

 

Pac a pusu Alex


 
	Coat - MONKI

	T-shirt - ASOS

	Culottes - ZARA

	Sneakers - ADIDAS SUPERSTAR

	Sunnies - QUAY AUSTRALIA

	Bag - GINA TRICOT

	Bracelet - OPS!OBJECTS

	Necklace - ASOS

	 

Coat - MONKI

T-shirt - ASOS

Culottes - ZARA

Sneakers - ADIDAS SUPERSTAR

Sunnies - QUAY AUSTRALIA

Bag - GINA TRICOT

Bracelet - OPS!OBJECTS

Necklace - ASOS

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Outfit

Barča May 05, 2016 10:16 am
U té citace tvého milého mi smíchy zaskočila okurka kterou snídám:-))) Každopádně je to hezký, jak je pozornej...a klidně mu vyřiď, že je řada jiných žen, které touží po té kabelce s kolečkem..., já se nedávno uspokojila podobně v Lindexu:-)))
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment