MILITARY COAT

December 07, 2016


Tak jsem zpátky v Čechách, zmrzlá jako drozd, šťastná jako blecha. To byl takový zoo koutek :-) Mám pro vás spoustu fotek, spoustu outfitů odtamtud, ale vážně si nejsem jistá, jestli je to dobrý nápad, postovat je v takové kose. Z pohledu na holé nohy jsem měla husinu... a hned pak depresi, jak dlouho si můžu na tenhle luxus nechat zajít chuť.

 

V práci už se pomalu chystáme na "zazimování" a pravidelné, skoro měsíční, prázdniny. Alex ještě stihne doletět do Rigy (a odvážně neletí z Prahy, ale bere to přes půlku zeměkoule), aby mohla fandit svému drahému na mistrovství světa (ano, má doma skoro mistra! :-). A až vám prozradím, v jaké destinaci strávím já silvestra, tak si budete klepat na čelo až do jara.

 

Zazimování se samozřejmě netýká blogu. Máme pro vás nachystáno do foroty. Já pro vás ještě připravuju vánoční speciál post (na ten se pokaždé těším nejvíc, vybírat věci systémem "kdybych byla milionář...." :-) A samozřejmě taky ohlédnutí za celým tímhle rokem, který byl zlomový nejen v mém soukromém životě.

 

Abych nezapomněla napsat něco k outfitu - vojenský "legionářský" kabátek jsem si vždycky strašně přála. Objevila jsem ho v Mangu v sametové variantě a musel být můj. Když dorazil a Alex mě v něm uviděla, vyletělo z ní: "Jéééé, Švejk!" Takže přátelé, na Bělehrad! :-))) Xo, vaše paní Müllerová :-)


 
	Military Coat – MANGO

	Leather Pants – MANGO

	Sweater – COS

	Shoes – MANGO

	Bag – CHANEL

	Faux Fur Collar – NELLY.COM

	 

	 

Military Coat – MANGO

Leather Pants – MANGO

Sweater – COS

Shoes – MANGO

Bag – CHANEL

Faux Fur Collar – NELLY.COM

 

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , ,
6 Comments
Category: Outfit

Markéta December 09, 2016 03:11 pm
Aleno, proboha, už konečně sundej ty brýle, možná by ti to prospělo :-), kabát vypadá dobře, ale ty "leather pants" se dnes nějak nepovedly .................
reply
Tereza December 09, 2016 03:11 pm
Paní Müllerová? uáááááh :) jestli to má nějakou souvislost s kabátem a je v tom nějaký vtip, tak jsem to nepochopila, ale zda změna jména a změna slečny na paní znamená to co myslím, tak od srdce gratuluji!
reply
Natalie December 10, 2016 06:46 pm
Terezko, paní Mullerová je ta legrační posluhovačka ze Švejka, jak říká: Tak nám zabili Ferdinanda! Proto tady Alenka vyráží na Bělehrad :-) Opožděne, za to se vší parádou, LOL. Mně se ten kabátek taky líbí, asi zajdu po dlouhé době do Manga prozkoumat regály.
reply
Tereza December 13, 2016 02:57 pm
Mě nějak v hlavě hlodalo, že budu nejspíš úplně mimo :) jsem! díky za vysvětlení a Alence omluva!
xo December 10, 2016 06:46 pm
Alenka se vdala :))
reply
Péťa December 13, 2016 02:57 pm
chceme vidět letní outfity ze země, kde člověk nemá pocit, že žije v ledničce....sem s nimi....
reply

+ Add your comment