MILÝ JEŽÍŠKU... (ALEX EDITION :-)

December 16, 2016


...jestli jsi mě tenhle rok bedlivě sledoval, očekávám opravdu pořádnou nadílku! Celý rok jsem totiž sekala latinu, pracovala do úmoru, starala se o domácnost, byla vážně statečná a někdy si sáhla pořádně na dno. Ale věděla jsem, že když vydržím, pak mě čeká sladká odměna v podobě toho nekrásnějšího dne v roce. A protože jsem byla fakt fajn holka, tyhle dny mě čekají dva. Jeden dokonce už tuhle neděli, aneb to je tak, když Vánoce vyjdou na víkend a váš muž je sportovec a každý večer trénuje, nebo má zápas. Ale čím víc Vánoc, tím líp. To jen aby sis to zapsal a v tu neděli na mě nezapomněl. Spoléhávám na tvůj vkus a cit pro výběr dárků, kdyby sis ale náhodou přece jen nebyl úplně jistý, tady je malá nápověda i s vysvětlivkami! Předem díky, možná na tebe zase zavolám z balkonu, jako jsem to před více než dvaceti lety mívala ve zvyku.

 

  1. Neboj, nechci velkou vanu, ale nějaký pěkný wellness. Protože jestli jsem na něco tenhle rok vážně kašlala, byla to má tělesná schránka. A co si budem povídat, posilovna k tomu by taky neuškodila. Takže takový několikaměsíční vstup do nějakého pěkného klubu, kde kolem nebude funět banda testosteronem napumpovaných pánů, by vážně bodl (Balance Club Brumlovka nevypadá vůbec zle...). A já slibuji, že tam bude chodit, fakt!
  2. Můj první iPhone jsem dostala k Ježíšku před 4 lety a od té doby mi slušně sloužil. Ty nejlepší časy má ovšem za sebou a tak by se novější varianta docela hodila. A když už jsou ty Vánoce, tak přines rovnou to obří plusko, protože ten foťák, ten prostě pro svůj Instagram potřebuju!
  3. Letos tak všichni hojně vydáváme knihy, tu svou už v poličce mám, tak by se mi líbila Bloom od úžasné youtuberky Estée. Takhle vtipnou ženu jen tak široko daleko nenajdeš a pro její byt bych prosím pěkně i vraždila...
  4. Jakožto beauty blogerka mám nárok i na nějaký ten kosmetický dárek, ne? A ačkoli mé šuplíky praskají ve švech a já mám pocit, že nedělám nic jiného, než třídím a vyhazuju kosmetiku, tuhle paletku od Urban Decay potřebuju. POTŘEBUJU!
  5. Když se jednou dostanete do spárů Ingredients, už není cesta zpět. A přestože jsem díky Alence Byredo holka (můj kosmetický stolek zdobí 4 kousky), mám chuť tuhle švédskou značku s něčím podvést. S Molekulí 01! Stačilo jedno stříknutí a já i mé okolí bylo unešeno. Za obal tenhle parfém plusové body sice nedostane, obsah to ale milionkrát vynahradí.
  6. Po Antiperlím prstýnku koukám už pěknou řádku let a pořád ne a ne vybrat ten správný. Víš, že mě na žádnou divočinu neužije a ty velké skvosty raději obdivuji na jiných, takže tenhle jemný kousek je pro mě jako dělaný. A já bych ho nesundala z ruky, opravdu.
  7. Olympus Pen byla láska na první fotku a má zrcadlovka se tak dostala hluboko do hlubin fotografické duše. To, že dělají krásné doplňky jsem samozřejmě zaregistrovala, ale nechávalo mě to poměrně chladnou do té doby, než u nás proběhl Workshop módního blogování, kde jsem si mohla všechny tyhle roztomilosti osahat. A taky se zamilovat do téhle béžové kožené kabelky, která je na můj foťák jako dělaná (ona teda na něj je dělaná).

 

P.S. Zdravím tebe i tvé soby (můj Ježíšek není žádný Santa, ale dva roztomilé sobíky na pomoc má, to jen pro pořádek). 


Tags: , , , , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: Mix

vladimíra December 16, 2016 02:47 pm
Alex, moc Tě zdravím, krásně napsané psaníčko .................. až mě to dojalo, fakticky opravdicky, já tedy být Ježíšek, tak takové neobyčejné pisatelce, jako jsi Ty, s radostí nadělím vše, co shora sepsáno :-):-) Užij si Alex krásné vánoční dny v klidu a míru ................. Vladimíra
reply
Aneta December 16, 2016 02:47 pm
Knížku od Estée už mám asi dva měsíce koupenou, ale musím si na ni počkat až pod stromeček. To čekání je šílené!!
reply

+ Add your comment