NEW HOME INSPO

February 05, 2016


Když děláte v téhle bláznivé branži, každý den něco taháte, přenášíte z bytu do kanceláře, z obchodů do ateliéru, z auta do tramvaje... Jak říká jeden kolega – dělat styling znamená být stěhovák, který má hodně rád módu :-)

 

Už jsme se usadily v nové kanceláři, tak proč se nezačít stěhovat doma, že?! Takže do 12 hodinové pracovní doby a víkendů obsazených přednášení na kurzu stylingu jsem dostala ještě super nápad – přestěhování se do nového bytu! Ale vážně se na ten balicí a stěhovací týden těším. Bude to taková holčičí jízda. Do té doby pečlivě ukládám všechny interiérové a dekor fotky do svého inspo foldru. Snad se vám budou líbit a třeba se inspirujete taky (k re-dekorování, NE ke stěhování :-) 

 

Užijte si krásný víkend, nezapomeňte se podívat k nám na blog na sobotní random weekly #6 a pravidelnou nedělní vychytávku! Xo, Alena (stále v pohybu :)

 


 
	pics: @lenaterlutter, Pinterest

	 

	 

pics: @lenaterlutter, Pinterest

 

 

Get the look

Tags: , , , , , , ,
4 Comments
Category: Decor

Monika February 05, 2016 10:53 pm
...jééé Alenko...už zase stěhování ! Ale mě to ZASE strašně zajímá :-D. A proooč a káááám ? :-D
reply
Škola stylu BACKSTAGE February 06, 2016 11:33 am
Moni, to je od tebe hezký!!! :-) Už jsem to psala v nějakém předchozím článku, bydlet v podkrovním bytě je velká zkouška nervů (tma jak v ranci, v létě se tam nedá dýchat, v zimě tam chodím v kašmíru od hlavy až po paty - sexy :-)) A ten nový byt se nedal odmítnout, to je ráj!! Všechno nafotím a ukážu vám to, snad se vám bude taky líbit ;-) A.
Muffina February 06, 2016 03:15 am
... tak, ale tie svientniky ma veľmi zaujali!
reply
Veronika Schubert February 06, 2016 11:54 am
Nadherna inspirace od Leny Terlutter <3
reply

+ Add your comment