NEW IN: CASHMERE SWEATERS

November 10, 2014


Venku teď může být nevlídno, padat trakaře nebo třeba mrznout. Přivítaly jsme totiž všechny do našich šatníků nové kašmírové svetříky a zimy už se nebojíme.
Proč je tento materiál tak zázračný, proč vám ho pořád doporučujeme a pořád na něj pějeme ódy, na to se můžete těšit už brzy. Kašmírový speciál tu bude co nevidět.

 

A my si naše hromadné NEW IN objednaly TADY. *

 

* Když si svetr budete objednávat ze stejného zdroje, jako my (na stránkách felipe.cz), doporučujeme vzít si o číslo větší, než obvykle nosíte. Abyste neměli kašmírák příliš "nastřelený", ale přesně tak, jak má být - malinko volnější.

 


Tags: , , , , , ,
3 Comments
Category: New in

Tereza November 10, 2014 04:53 pm
Já miluju kašmír! Není na podzim/zimu nic lepšího a jiné svetry už skoro nemám. Nejen, že luxusně vypadají, ale hřejou podle tělesné teploty a nikdy se v nich nezpotím, ale jsou tak hebounké! Zbožňuju nejvíc ty tlustější, úžasné dělá M&S a jejich kašmír je speciálně upraven a lze ho prát až na 40 v pračce na program vlna (to jsem nikdy neriskla, peru všechny v pračce na program vlna, ale max na 20). Těším se na speciál.
reply
Mischel November 10, 2014 04:53 pm
Vypadají moc hezky, ukážete nám je někdy v outfitu na sobě? Podobné svetříky nosím ráda, tak by se nějaká inspirace na kombinování hodila ;))
reply
Kathy November 11, 2014 06:09 pm
taky mám kašmírový svetr z felipe a jsem moc spokojena, těším se na kašmírový speciál!
reply

+ Add your comment