NEW IN: GIVENCHY BAG

March 27, 2014


 

Miluju nákupy ze sekce PRE-ORDER. Přesně takhle jsem si loni v listopadu koupila Givenchy Antigona Rottweiler Shopping Bag, která byla v tu dobu totálně vyprodaná. A ihned jsem na ten nákup zapomněla (ne tak moje kreditka). No a o po čtyřech měsících takhle jednou přijdu do kanceláře a přes celý stůl trůní mega krabice s rotvajlerem :-)

 

A.

 

P.S.: Vzhledem k tomu, že se té tašky bojí dokonce i Ejvi, mám obavy, co novému členu domácnosti budou říkat Rudolf s Růženou :-)))

I love shopping in the PRE-ORDER section. That‘s how I ended up buying the Givenchy Antigona Rottweiler Shopping Bag last November, which happened to be completely sold out back then. And I immediately forgot about the purchase (which couldn’t be said of my credit card). And four months later I come into work and my whole desk is hogged by a mega box with a rottweiler :-)

PS. Seeing as even Ejvi is a little scared of the bag, I’m slightly worried about what Rudolf and Růženka will have to say about this new family member :-)))


 

 


Tags:
0 Comments
Category: New in