NEW IN: LACE UP

March 22, 2016

O mojí, léty prohlubovanou, zálibou ve švédské značce HunkyDory už dávno víte. A když jsem spojila značku a šněrovací trend, vyšla mi z toho tahle super cool tunika. Myslela jsem, že bude krapítek kratší, ale pak mi došlo, že jí můžu mít v létě jako samotné šaty. Je dostatečně dlouhá, že si to můžu dovolit i se svýma postaršíma nožkama :-) 

 

Vypadá skvěle k úzkým džínám nebo koženým legínám. A navíc mám strašně ráda, když je na oblečení vypracovaný každý detail. Třeba ty vsadky kolem výstřihu a na ramenou. Mají jí i v tmavě modré. Ale vy, které nás sledujete, víte, že černá sice postavu opticky zužuje, ale když je blízko obličeje, neúprosně přidává roky. Takže jsem zvolila samozřejmě bílou :-)

 

A jestli o jejím nákupu budete uvažovat, jedna rada – rozhodně si pořiďte o číslo menší velikost, než běžně nosíte! Já mám L, ale koupila jsem si M a i tak je pořád oversized. Krásný večer, xo, sešněrovaná Alena

 

P.S.: Jen pro jistotu, tohle není sponzorovaný post! Všechno od HD si kupuju sama, za plnou cenu. To jen, abychom měli čistý stůl :-)


Get the look

3 Comments
Category: New in

morella March 22, 2016 08:47 pm
ooo...ooo krásná... už se těším na outfit :) a tuším, že jsi šněrování podlehla už dříve (jsi prostě vizionářka) :), jestli si vybavuju už jsem někdy dávno dávno viděla nějaký outfit se šněrováním na blůzičce :)
reply
tapunka March 22, 2016 08:57 pm
Za objevení HunkyDory jsem Alence vděčná. Moje platební karta už méně. :-) Tunika je krásná, taky se těším na outfit.
reply
EllaSharlota March 23, 2016 03:43 pm
Tak ta je TOP!!! Jsem teď úplně zamilovaná do tunik, čím rozevlátější, tím lepší. :-) Výborný kup, Alenko! Hezký den :-)
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment