NEW IN: LADY BAG

July 23, 2015


Pamatujete, jak jsem vás nechala hádat, kterou lady bag jsem si vybrala? Tak tady je výsledek. A vy jste se ve většině komentářů přesně strefili! Je vidět, že už mě znáte jako vlastní... kabelku ;-)

 

Zase jsem si ověřila, že vysoká cena, kterou platíte za tyhle designové kousky, zahrnuje i dokonalý servis. Hned po nákupu mi přišel osobní mail s poděkováním, kde se mě ptali, jak se přesně píše moje jméno. Že by mi ho rádi vygravírovali na zrcátko, které je ke kabelce připevněné. To mě vážně dojalo. Pak jsme si ještě několikrát telefonovali, jestli mi jí stihnou doručit před odjezdem na dovolenou. Když jsme zjistili, že do Prahy už to nestíhají, tak mi jí chtěli posílat na Sicílii! Radši jsem vydržela, než abych kabelku naháněla přes půl světa :-)  Takže mě po návratu do kanceláře čekal balík o velikosti malé šatní skříně. A v něm tenhle skvost i s mým "podpisem".

 

Snad se vám bude líbit stejně, jako mě. Mějte se krásně a uvidíme se později. Xo, Alena

 


Tags: , , , , ,
4 Comments
Category: New in

Jane July 23, 2015 03:21 pm
Gratulace, paradni kousek. Nedavno jsem nekde priznala, ze jsem kabelkoholik....ano, mam dve satni skrinek holek kabelek a posledni co mi dosla je Rebecca Minkofova:), naprosto chapu tve pocity, stesti, radost. Tak honem do ulic a tesime se na foto
reply
Kristýna July 23, 2015 03:21 pm
Tak tomu říkám přistup!!! Jinak Alenko kabelka je nadherná!!! ❤️❤️❤️
reply
morella July 23, 2015 03:21 pm
Dost me mrzi ze te (zatim) neznam osobne ale tesi me ze kabelku jsem trefila.... taky bych ji brala,ale rekla bych ze na ni mam jeste cas.... uzivej leta a vseho co k nemu patri :)
reply
Světlana July 24, 2015 12:00 am
Alenko, kabelka je překrásná. Miluju smysl pro detail a to zrcátko mě dostalo (to je tak milé :).
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment