NEW IN: LEATHER JACKET

July 27, 2015


Tak konečně dorazil! Nejlepší "křivák", co jsem kdy viděla. Má přesně to, co by každá správná moto jacket měla mít:

  • délku až k horní půlce zadku
  • epolety na ramenou
  • zip na křivo (jak jinak u křiváku, že :-)
  • prošívanou podšívku
  • malou kapsičku na předním dílu
  • ozdobné prošívání na rukávech
  • super jemnou kůži
  • ... a měla by být těžká jako prase.

 

Ten poslední bod není úplně komfortní, ale co si pamatuju, všechny tyhle co nejvíc reálné napodobeniny klasických motorkářských bund jsou strašně těžké. Prostě to k tomu nějak patří.

 

Ale byl to teda vo***, než se ke mě vůbec dostala. Nejdřív přišla ve velikosti L (moje velikost je většinou XL, ale když jsem si ji objednávala z amerického e-shopu, radši jsem vzala to L). Když jsem si jí oblékla, vypadala jsem jako scvrknutý rocker, který chce frajeřit v bundě staršího bráchy. Takže zabalit, poslat kurýrem zpátky (naštěstí jsou tyhle výměny zdarma) a čekat dalších 14 dní, až dorazí velikost M. Ale čekání se vyplatilo a já teď mám konečně v šatníku tu skoro pravou motorbike jacket. Je v ní teda strašné vedro, takže na outfit post si budete muset počkat jak vy, tak já. Ale hádejte, co budu nosit od konce září až do března? ;-)  Tak se zatím mějte krásně a já si jdu půjčit jeřáb, abych si pověsila na štendr svou novou bundičku :-) Xo, motorkářka Alena

 


 
	Moto leather jacket – BLK DNM (via Shopbop.com HERE)

	 

	 

Moto leather jacket – BLK DNM (via Shopbop.com HERE)

 

 

Tags: , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: New in

Peťule July 28, 2015 01:46 pm
Tyy jo ta je božííí :-) a dost Cool. doufám, že se ochladí, aby tu byl co nejdřív outfit post :-))) a píšu si tedy M, kdybych náhodou vyhrála ve sportce a chtěla si jí taky objednat :-))) Alenko, přeju ať se ti krásně nosí!
reply
kiiara July 28, 2015 06:10 pm
Je uuuuuzasna!!! Uplne si te v ni predstavuji. :-) Budes nejhustejsi motorkarka siroko-daleko. :-P
reply
Anonym October 14, 2015 10:39 pm
Alenko, prosím Vás, jak je to s doručováním zásilek z Shopbop.com? Vozí je Česká pošta nebo někdo jiný? Dá se sledovat jejich pohyb? Na stránkách jsem nenašla přepravní společnost. Objednávala jsem si něco z rebeccaminkoff.com a tam je to s přepravou asi podobné. Dřív to šlo přes UPS, teď nevím, ale sledovat zásilku nelze. Mám již špatné zkušenosti, proto se ptám.
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment