NEW IN

March 09, 2016


Tohle šílené pracovní tempo má jednu výhodu – moc neutrácíte. Protože do obchodu se nedostanete, ani abyste si koupili rohlík k večeři. Jenže v sobotu, během workshopu osobního stylu, když přednášela Evelína a já dodělávala v kanclu faktury, tak to na mě přišlo :-) A takhle to dopadlo:

 

Cape blazer  – doteď netuším, jak to mám překládat do češtiny. Sako jako kápě? Nebo kápěsako? Nebo káposako? :-D  K tomu saku jsem si rovnou vzala, jako kostým, ještě ty super cool kalhoty. Jen jsem si to oboje pro jistotu pořídila v černé. Ale fakt jsem se snažila, najít jinou barvu. Jenže v odstínu blush, co jsem původně chtěla, neměly ty kalhoty. Takže jsem opět skončila u černé.

 

Černobílé superstary jsem si pořídila z úplně "normálního" důvodu – protože na fotce vypadají líp, než ty celobílé, které už mám :-)))

 

Zkrácené zvonáče mě evidentně ještě nepustily. Ty džínové jste mohli vidět v outfitu TADY a teď k nim přibyly ještě další, tentokrát v klasickém provedení alá oblekovky. To bude mít zase můj táta komentářů!

 

Páskovými lodičkami se snažím přivolat jaro. Tak snad se mi to povede. A jestli ne, tak prostě umrznu. Ovšem umrznout v takových botách, to bude velká frajeřinka.

 

A šokující část nákupu tvoří... TEPLÁKY! S těma páskovýma lodičkama budou boží. Sice jsem přesně tohle nosila, když mi bylo 25, ale zopáknout to v šedesáti už asi nezvládnu. Tak to zkusím pro jistotu rovnou teď. Slibuju, že když to bude příliš crazy, tak se v tom... vyfotím! :-DDD

 

Krásný večer a mrkněte se dolů na GET THE LOOK! Vybrala jsem vám tam ještě dalších pár kousků značky Lavish Alice (od té je ten kostým), které mají na asosu a na které si ještě brousím zuby... a peněženku. Xo, Alena

 


Tags: bluetip, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Shopping

Daniela March 09, 2016 08:40 pm
Tie lodičky sú dokonalé. www.danielainthelibrary.com
reply
Maca Čierna March 09, 2016 10:00 pm
Akoze, ja od vcera beham po nete kvoli adidas teplakom!!! :-) uz som sice nasla tie moje naj, ale rozhodujem sa, ci modre alebo čierne. :-) Alenko, dakujem za nove must have! Nadsenie zdielam, moj muz ako obvykle nie....:-D
reply
Veronika March 10, 2016 10:29 am
Přesně v těchto teplákách teď sedím doma u notebooku, dostala jsem je od partnera k Vánocům. To se těším, až mu ukážu, jak se dají nosit :-))
reply

+ Add your comment