NEW IN

October 10, 2014


Tohle je oficiálně první kousek oblečení, který jsem dostala od svého manžela Filipa. Oficiální a první v tom smyslu, že jsem o něm nemlela doma dokolečka, ani mu ho nenápadně neukazovala v obchodě nebo na internetu. A světe div se, trefil se na jedničku a dokonce ho podezřívám, že sleduje aktuální trendy.

 

Svetry s velkými rozparky po stranách, neboli side-slit jumpers, jsou totiž tuto sezónu hrozně in. A čím větší rozparek, tím líp. 

 

Já ten můj nosím s boyfriend jeans a podpatky a docela mě láká kombinace se sukní, tak jak to má blogerka z Collage Vintage. No, však já se vám v něm brzy ukážu :). 

 

M. 

 

This is officially the first item of clothing I got from my Filip. Official and first in the sense that I didn't need to constantly talk about it at home, didn't need to inconspicuously show it to him in the shop or online. And, surprisingly, he got it just right and I even suspect he's keeping track of current fashion trends! Sweaters with slits on the side, a.k.a. side-slit jumpers, are incredibly in this season. I wear mine with boyfriends jeans and heels and I'm also seriously considering pairing it with a skirt, just like this blogger from Collage Vintage.


Get the look

Tags: , stitek, , , , , , , ,
1 Comment
Category: New in

kiiara October 11, 2014 10:28 am
To je silene! Kdyz vy tu cokoliv vyvesite, tak ja zjistim, ze to NUTNE potrebuji. :-D
reply

+ Add your comment