NEW IN: SLIP-ONS

April 07, 2014Pamatujete na náš leopardí lov? Po slip-on teniskách jsme toužily dlouho. Psaly jsme o tom například TADY nebo TADY. Alenka ty své už našla. My s Veru jsme si to daly za úkol do Londýna. Času na nákupy jsme sice neměly přespříliš, ale díky tomu, že jsme věděly po čem jdeme, dalo se to zvládnout. Proběhly jsme celou Oxford street, ozkoušely hned několik párů slip-on tenisek ať už leopardích, hadích nebo jednobarevných, ale žádné nebyly ty ony! 

Většinou jsme měly problém s tím, že nám zkrátka neseděly nebo na noze vypadaly blbě. Pak se nám ale poštěstilo a zamilovaly jsme se do jedinečných barevných leopardů. Já jsem ihned sáhla po modrých, Veru po oranžových a bylo vymalováno :). Libujeme si v tom, že jsme našly kvalitní, krásně ušité a kožené slip-on, které jen tak na někom nepotkáme.

Takže díky Kurte Geigere!

E.

Remember our leopard hunt? We’ve longer for a pair of slip-ons for a while. We wrote about it HERE or HERE. Alenka has already found her pair. Veru and I have taken it to be our mission whilst in London. Although we didn’t have a plethora of time for shopping, knowing exactly what we were after helped and we managed it in the end. We ran through all of Oxford Street, tried several pairs of slip-ons in leopard or snake print or single coloured, but none of them were quite right!

Mostly the problem was that they didn’t quite fit properly or they just looked weird. We got lucky in the end though and fell in love with a unique pair of leopards. I immediately went for the blue ones, Veru for the orange ones and we were done :). We’re so excited about having found a good-quality, well-made pair of leather slip-ons that won’t be worn by everybody.

Thank you Kurt Geiger!

 
 


 Hned jsme v nich prochodily druhý den v Lodnýně.
Hned jsme v nich prochodily druhý den v Lodnýně.
 A samozřejmě jsme se v nich sešly i následující den v práci :)
A samozřejmě jsme se v nich sešly i následující den v práci :)
Tags:
0 Comments
Category: New in