NEW IN: STRIPED FUR

January 21, 2016


Co by to byl za pracovní výlet do Drážďan, kdybychom si s Alenkou alespoň něco neodvezly? U mě to sice dlouhou dobu vypadalo, že odjedu asi s 86580 zápisníky (do kterých si nikdy nic nepíšu, ale nakupuju je jako šílená...), 1362 svíčkami a pořádnou náloží home decoru. Alenka ale včas zasáhla a velmi „taktně“ mi naznačila, že nepracuju pro Hornbach, ale pro Školu stylu a nebylo by úplně od věci, kdybych se v obchodech zaměřila i na něco jiného (a jídlo to také nebylo)!

 

Nakonec jsem si odvezla svůj první kožíšek! Tak dlouho jsem po nějakém toužila, ale vždycky jsem si připadala jako ruská carevna křížená s ledním medvědem. Pruhovaný z Manga byl láska na první pohled – vtipný, hravý a hlavně ne tak naducaný (teda alespoň podle zeštíhlujícího efektu v kabinkovém zrcadle, doma už to bylo o poznání horší).  Ale co, hlavně že mi bude teplo! Asi ho teď nějakou chvíli nesundám, tak  se můžete už brzy těšit na kožíšek v akci.

 

Krásný večer! Vaše Alex


Get the look

Tags: bluetip, , , , , , , , , , ,
4 Comments
Category: New in

Anonym January 21, 2016 08:56 pm
Můžu se zeptat odkud jsou ty super krásné bločky? :-) Lenka
reply
Klara January 21, 2016 08:56 pm
Super kozisek! Mimochodem, kde prosim Alex sehnala tak super napadity sesity/zapisniky? Vypadaji suprove! :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 21, 2016 08:57 pm
Leni, Kláry, to jsou úlovky z obchodu Depot v Drážďanech. Ten mramorový je dárek od Marušky z jejího amerického výletu.
veru January 21, 2016 10:28 pm
Kozich pecka! Taky jsem na nejaj koukala, ale odešla jsem jen s bilými kalhotami: ) ktery taham ted na sobe porad dokud nejsou spinave od snehoveho blaticka: D
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment