NEW IN: WHITE PUMPS

March 26, 2014Včera jste tady mohli vidět můj outfit s bílými lodičkami, které jsem si koupila v povánočních slevách. A jelikož bílá u nás letos obsazuje první příčky, nemohla jsem zůstat jen u jedněch.

 

Tyhle lodičky jsme zařazovaly už do článku o jarním trendu zvaném Business casual. Mě dostaly nejen krásnou barvou, tvarem, ale právě i díky silnému podpatku, který je na chůzi po dlažebních kostkách jak dělaný. Najít pohodlné lodičky je často obtížné, ale tyhle z limitované edice F&F to splňují.

 

A ještě než se o víkendu pokazilo počasí, už jsem je vzala na procházku. Celý outfit s nimi si můžete prohlédnout na mém blogu TADY.

E.

Yesterday you may have seen my outfit with white pumps which I bought in the after-Christmas sales. And because white is on top of our colour lists this year, I couldn’t stick to just the one pair. These pumps were included in our post about the spring trend called Business casual. They stunned me not only for their beautiful colour and shape, but mainly because of their thick heel which is perfect for walking on cobble stones. Comfortable heels sound like an oxymoronic miracle, but these from the limited F&F edition tick all the right boxes. And before the weather went bad over the weekend, I managed to wear them out. Have a look at the whole outfit on my blog over HERE. 


Tags:
0 Comments
Category: New in