NEW IN: Y3

July 14, 2015


Když něco dělám, tak to dělám pořádně... aneb Po 3 měsících mám už opravdu dokonalou (módní) výbavu na svoje tenisové tréninky :-)  Ale jestli si myslíte, že jsem začala sportovat kvůli tomu, abych si mohla kupovat nové hadýrky, tak to se mýlíte. Zcela zodpovědně jsem první měsíc docházela na kurt ve vytahaných bavlněných legínách a mikině s nápisem I heart  BERLIN :-) 

 

Pak jsem zjistila, že tenis je tak krásná hra, která mě začala neuvěřitelně bavit a která si zaslouží i náležitou péči o zevnějšek. Nechala jsem si profesionálně vyplést raketu, místo LV weekender bag zakoupila tašku na rakety a na adidas.cz utratila polovinu své výplaty za tenisové šatičky od Stelly McCartney a tuhle soupravu od Yohji Yamamoto (kolekce Roland Garros, no víc profi už vypadat nemůžu, haha). Naštěstí to bylo všechno ve slevě :-) 

 

A ještě vám v rychlosti povím veselou příhodu. Chtěla jsem k téhle soupravě i boty, které k ní patřily. Jenže byly na všech on-line shopech úplně vyprodané. Naše Maru mi poradila, že mám skočit do kamenného obchodu na Příkopech, že tam mají všechno. Haha! Mají tam sekci "na běh", "na trénink" a "na běžné denní nošení" (tuhle sekci jsme soukromě přejmenovaly na "sportovní eleganci" :-))). Ale nic na tenis ani jiný specializovaný sport!!! Chápete to?! Shánět ve sportovním obchodě věci na sport, no kdo to kdy viděl wink.

 

Tak kdybyste ty černé boty s květovaným vzorem měly náhodou doma a nepoužívaly jste je, dejte mi vědět, koupím je od vás ;-)  xo, Alena

 


Tags: , , , , , , , ,
1 Comment
Category: New in

Kaili August 11, 2015 03:20 pm
Ty boty jsou naprosto fantastické, mám je i tričko s květy z této kolekce (a to ani tenis nehraju :-) a jak jsou krásné, tak jsou i pohodlné.
reply

+ Add your comment