NO BRA STRAPS

June 05, 2016


Krásnou, snad už prosluněnou, neděli přejeme! K dnešnímu článku nás inspirovala procházka Prahou alias spousta nátělníků a ramínek od podprsenek. Ano, viděly jsme i silikonová ramínka, která, milé dámy, opravdu nejsou neviditelná. Naopak se tak dokonale zaříznou do ramen, že je každý pozná už z hodně velké dálky. Takže, pokud bez podprsenky nevycházíte a nemáte zrovna tu bez ramínek, ani se speciálními ramínky, které se všemožně pozapínají a pak opravdu nejsou vidět, máme pro vás jednoduchý trik. Vykrojená tílka můžete nosit i s klasickou podprsenkou!

 

Jak na to: Jediné, co budete potřebovat, je kancelářská sponka. Povolte ramínka, aby vás netahala a sponkou sepněte ramínka k sobě. Samozřejmě, že existují speciální sponky určené přímo na spodní prádlo, ale pokud ji zrovna po ruce nemáte a teploměr šplhá prudce nahoru, tenhle trik vás zachrání. Přece jenom ne všichni kolemjdoucí musí znát barvu vašeho prádla...:)

 

@Pinterest


Tags: , , , , , , , ,
2 Comments
Category: How to

Marie June 05, 2016 06:18 pm
Dekuji. Uz jsem to vyzkousela a prvni pomoc vyborna. Pokud si dobre pamatuji, tak fainove vychytavky na upravu raminek jsem koupila v Lindexu.
reply
Lu June 08, 2016 05:48 pm
Mně to zas třeba nevadí, když jdou ramínka vidět, naopak - připadá mi to i sexy (a jak chlapům!), není nutné všechno vždycky schovávat.... ale je fakt, že silikonová ramínka jsou hrůza. Ale jinak, mně osobně vůbec nevadí, když jsou vidět.
reply

+ Add your comment