NO BRA STRAPS

June 05, 2016


Krásnou, snad už prosluněnou, neděli přejeme! K dnešnímu článku nás inspirovala procházka Prahou alias spousta nátělníků a ramínek od podprsenek. Ano, viděly jsme i silikonová ramínka, která, milé dámy, opravdu nejsou neviditelná. Naopak se tak dokonale zaříznou do ramen, že je každý pozná už z hodně velké dálky. Takže, pokud bez podprsenky nevycházíte a nemáte zrovna tu bez ramínek, ani se speciálními ramínky, které se všemožně pozapínají a pak opravdu nejsou vidět, máme pro vás jednoduchý trik. Vykrojená tílka můžete nosit i s klasickou podprsenkou!

 

Jak na to: Jediné, co budete potřebovat, je kancelářská sponka. Povolte ramínka, aby vás netahala a sponkou sepněte ramínka k sobě. Samozřejmě, že existují speciální sponky určené přímo na spodní prádlo, ale pokud ji zrovna po ruce nemáte a teploměr šplhá prudce nahoru, tenhle trik vás zachrání. Přece jenom ne všichni kolemjdoucí musí znát barvu vašeho prádla...:)

 

@Pinterest


Tags: , , , , , , , ,
2 Comments
Category: How to

Marie June 05, 2016 06:18 pm
Dekuji. Uz jsem to vyzkousela a prvni pomoc vyborna. Pokud si dobre pamatuji, tak fainove vychytavky na upravu raminek jsem koupila v Lindexu.
reply
Lu June 08, 2016 05:48 pm
Mně to zas třeba nevadí, když jdou ramínka vidět, naopak - připadá mi to i sexy (a jak chlapům!), není nutné všechno vždycky schovávat.... ale je fakt, že silikonová ramínka jsou hrůza. Ale jinak, mně osobně vůbec nevadí, když jsou vidět.
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment