NOVINKA – KURZ STYLINGU EXPRES

March 20, 2017


Spousta z vás nás o tohle prosila tak dlouho, že jsme se konečně rozhodli vyjít vám vstříct a udělat pro vás KURZ STYLINGU ve zkrácené (a tudíž levnější, jupííííí) verzi. Jasně, že chápeme, že najít 5 víkendů volných je pro spoustu z vás nadlidský úkol. A dvacet tisíc kurzovné taky není zrovna málo. A proto vzniknul KURZ STYLINGU EXPRES:

 

3 VÍKENDY (44 vyučovacích hodin) = 11 900 KORUN

 

Od klasického "velkého" kurzu stylingu se liší v tom, že do školy budete chodit jen 3 víkendy po sobě. Takže vám sice "odpadne" focení outftitů, ale zůstanou všichni hostující lektoři, kteří do vás nahustí své znalosti a zkušenosti, jak to umí jen oni. Samozřejmě o praxi ochuzeni nebudete. Budete tvořit outfity podle zadání, naučíte se vybírat typy oblečení pro problematické postavy... Zkrátka kromě "fotícího" víkendu získáte všechno, co absolventi pětivíkendového kurzu.

 

Tak neváhejte s přihlášením, protože přes prázdniny kurzy neprobíhají a do konce roku zas tolik volných termínů nebude ;-)  A jestli se chcete na cokoli zeptat, volejte (777-737 152) nebo mailujte (info@skolastylu.cz).

 

Přihlášku můžete vyplnit TADY.

Kurz stylingu expres začíná už o víkendu 22. dubna 2017 v 11. hodin!

 

 

Těšíme se na vás

tým Školy stylu


Tags: rumun
0 Comments
Category: News