NOVÝ WORKSHOP MÓDNÍHO BLOGOVÁNÍ JE TU

February 01, 2016


Pro všechny z vás, kteří milujete módu, máte osobité estetické vnímání a chcete ze svého koníčka udělat i svou práci, máme super zprávu: VYPSALY JSME PRO VÁS NOVÝ TERMÍN WORKSHOPU MÓDNÍHO BLOGOVÁNÍ!

 

Ať už svůj blog máte a jen ho chcete vylepšit (nebo z něj udělat výdělečný byznys), nebo toužíte si blog založit, ale nechcete to dělat stylem pokus–omyl, tohle je pro vás skvělá příležitost. Workshop není tak dlouhý (a tak finančně náročný) jako kurz stylingu, ale přesto je narvaný módou, stylem i užitečnými informacemi, které v budoucnu ještě tisíckrát zhodnotíte. Ideální varianta pro všechny milovníky módy!

 

Jak pořád opakujeme: Učit se máte od těch nejlepších. Proto vás opět přivítá úžasná blogerka EJVI FREEDOM. Prozradí vám svoje tajné tipy, naučí vás, jak jednat s vašimi potenciálními klienty/inzerenty a celý jeden den budete sami stylovat a fotit! Víte třeba, kam přesně musí směřovat objektiv foťáku, když fotíte outfit post? Víte, jaká pravidla musíte dodržovat při tvorbě flatlay fotek? Víte, jakým objektivem docílíte nejlepšího "pop-up" efektu? Jestli ne, tak honem klikněte SEM a rezervujte si svoje místo na workshopu blogování. Místa jsou omezená a na to, že jsme nový termín ještě nikde nezmínily, už je polovička obsazená! Tak ať to neprošvihnete ;-)

 

Těšíme se na vás

tým Školy stylu & Ejvi Mchitarjan (EJVI FREEDOM)

 


Tags: , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: News

Adél February 01, 2016 05:41 pm
Úplně to nesouvisí, ale nevíte, kdy (alespoň přibližně měsíc) bude u vás kurz fashion marketingu a pr? :)
reply
Míťa February 02, 2016 02:04 pm
Tak jsem přihlášená. Jupííííííí... Stále pokukuji po kurzu stylingu a snad toto bude můj první krok k cíli. Strašně moc se těším, na nové vědomosti a poznatky i na váš kolektiv. Ale stejně se přiznám, nakonec mě přihlásila dcera.
reply
Škola stylu BACKSTAGE February 02, 2016 07:34 pm
Tak to je parádní, už se na tebe moc těšíme! A máš úžasnou dceru, gratulujeme!!!

+ Add your comment