ON MY MIND

August 21, 2014


Pic: Look De Pernille

 

Miluju atmosféru této fotky. Připomíná mi loňskou dovolenou ve Francii, blížící se podzim a spojení 'ňuňacích' svetrů a holých nohou.

 

Ejvi o podzimu říká, že je to nejromantičtější část roku, já přestávám protěžovat léto a červen (to mám narozky a teď už i datum svatby) a začínám s ní souhlasit.
Čeká nás dokonalá módní sezóna, kde se určitě všechny vyřádíme právě na velkých teplých svetrech, kabátech, milovaných kožešinách a kůži. A přestože nejsem kdoví jaký romantik, nemůžu se dočkat i takových věcí jako je šustící barevné listí, biker boots a svařák v ruce.

 

Těším se a vybrala jsem pro vás hned několik pletených huňáčů, které snad ten odchod léta zpříjemní i vám :). 

 

M. 

 

I love the atmosphere of this photo. It reminds me of last year’s vacation in France, the upcoming autumn and the combination of furry sweaters and bare legs.

 

Ejvi reckons fall is the most romantic season of the year, and I’m no longer favouring the summer and June (which is when I was born and also got married) and I’m beginning to agree with her.
The perfect fashion season awaits us and I’m sure we’ll all enjoy wearing large sweater, coats, beloved furs and leather. And although I’m not the super romantic type, I can’t wait for the rustle of leaves, biker boots and mulled wine in hand.

 

And since I’m really looking forward it, I’ve put together a couple of furry knits which should brighten up the departure of summer :)


Get the look

Tags: , , , , , , , , ,
4 Comments
Category: Inspo

Martina August 21, 2014 12:49 pm
Tvoje články mě baví nejvíc! Jen škoda, že tu už nejsou ,,pravidelně,, tvé outfity.. Byla si mi nejblíže s tvým stylem oblékání. :) M.
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 21, 2014 09:22 pm
Martino, děkuju a od září už se dočkáš, neboj ;-)
Jana August 21, 2014 05:18 pm
Asi budem jadna z mala, ktora jesen nema rada. Vadia mi kratke dni a beriem to ako koniec niecoho .. /roku, asi/ Milujem jar, vsetko rasi a kvitne, tesim sa na kavicky na terase, dlhe vecery, beriem to ako zaciatok ... Jesen je pre mna depka a nepomozu ani hunate svetriky :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 21, 2014 09:21 pm
Jani, nejsi rozhodně jediná. Já podzim taky nemůžu vystát ;-) Alen.

+ Add your comment