OTHER WAYS TO USE YOUR ANTIPERSPIRANT

May 29, 2016


Deodorant či antiperspiranty jsou v létě naprostou nutností, to snad víme všichni. Možná ne všichni ví, že právě antiperspirant se má aplikovat před spaním. Proč? Jeho úkolem je zabránit pocení a chvíli mu trvá, než ucpe potní kanálky, které pot produkují. Navíc se v noci potíme výrazně méně a potní žlázy jsou méně aktivní, takže antiperspirantu práci trochu ulehčíme. Pod paží ale jeho kouzlení nekončí! Trápí vás v létě stehna, která se o sebe třou a šaty či sukně jsou pro vás tabu? Nebo máte nové boty a bojíte se puchýřů? Antiperspirant vám v obou případech pomůže.

 

Jak na to: Pokud nemáte velikost 34, zřejmě v létě vaše vnitřní stehna trpí. Někdy se o sebe třou tak moc, až to dotyčnou opravdu bolí. Natřete se vnitřní stehna tuhým antiperspirantem a máte po problémech. Stehna se přestanou potit a hlavně budou klouzat. Konec bolavé kůže a nevzhledným pupínkům!

To ale není všechno, co antiperspirant umí. Fungují skvěle jako prevence proti puchýřům, stačí když ho namažete na inkriminované místo, kde by se puchýř mohl udělat a antiperspirant zbytek pohlídá za vás. A ještě k tomu budete mít voňavá chodidla!

 

My se jím jdeme natřít od shora dolů! Přejeme vám krásný víkend!


Tags: , , , , , , , ,
2 Comments
Category: How to

_nikis May 30, 2016 01:20 pm
Na nohy používam už roky :) Fakt nesmierne pomáha proti poteniu a navyše vonia :) PS: Compeed má takú tuhú tyčinku ako antiperspirant na nohy, tiež super, hlavne do nových topánok a sandálok proti pľuzgierom :)
reply
Nela June 08, 2016 02:51 pm
Ďakujem za skvelý tip, moje stehná sa natoľko milujú, že chcú byť stále spolu a táto vychytávka zabránila ich bolestivému sčervenaniu v šatách.. Bože, ženy, ešte že Vás mám ;)
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment