PINK OBSESSION

February 08, 2017


Krásný den přeji! Tenhle outfit jsme fotily v den, kdy bylo mínus 13 a já na sobě měla asi 15 vrstev. Podle toho pak taky většina fotek vypadala  - zkrátka obrovský lední medvěd na výletě. Někdy je to focení outfitů prostě pěkná fuška, ráno odcházíte s pocitem, že dneska vám to fakt sluší, pak projdete venkem, vítr z vašeho účesu udělá rozčepýřené hnízdo, Alenka párkrát cvakne foťákem a já mám hned postaráno o slušnou depresi. Něco je na dnešním outfitu ale opravdu unikátní! Ano, hádáte správně, je to barva, hodně výrazná a k tomu všemu ještě sakra růžová. Takovou jsem na sobě měla pravděpodobně před dvaceti lety na táboře a to se ještě vsadím, že jsem tam ten kousek nenápadně „zapomněla“. A podívejme se na to, o dvacet let později a já nekoukám po ničem jiném, než po růžové garderobě. Stačila k tomu jedna jediná fotka mé oblíbené blogerky a růžová obsese byla na světě. Někdy se trochu děsím toho, s čím zas ty stylové holky přijdou a co se v mém poměrně zarputilém pohledu na oblékání otočí vzhůru nohama.

 

Napsala bych vám toho víc, jenže máme spoustu práce. Kromě magazínů, které se nám zase pěkně rozjely, se totiž snažíme realizovat jako ajťáci a ladíme náš nový blog, který je přesně podle mého gusta. No jen se podívejte TADY! A jo, vy si ještě musíte chvíli počkat, tak příští týden to spustíme, ve velkém!

 

Mějte se krásně, pac a pusu!

 

Vaše Alex


 
	Coat - COS

	Trousers - MANGO

	Shirt - NELLY

	Knit - H&M

	Sneakers - ADIDAS 

	Bag - MANGO

	Sunnies - ZARA

	Scarf - &OTHER STORIES

	 

Coat - COS

Trousers - MANGO

Shirt - NELLY

Knit - H&M

Sneakers - ADIDAS 

Bag - MANGO

Sunnies - ZARA

Scarf - &OTHER STORIES

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , ,
10 Comments
Category: Outfit

Veronika Hrochová February 08, 2017 09:08 am
Krásné materiály. A to místo, blízko bývalého sídla Školy Stylu, ach ty vzpomínky....
reply
Nina February 08, 2017 09:08 am
Jednoducho skvelé! Tvoje outfity sú pre mňa veľká inšpirácia! Ďakujem! :)
reply
Marsi February 08, 2017 11:05 am
Již delší dobu sleduji a velice ráda se vždy nechám inspirovat a oživím tak svůj šatník. Díky
reply
Daniela February 08, 2017 11:14 am
Alex, moc se mi líbí tvůj styl, ale myslím si, že ti ty objemné kabáty i kalhoty zbytečně přidávají kila. Seš krásná holka, tak proč to trošku neukázat ;)
reply
tatana February 08, 2017 03:01 pm
Nádhera, ale pořádné růžové "fusekle" by mě místo černých punčošek uchvátily nejvíc. (nemám ráda silonky v jakékoliv verzi). Hurá, že nemáte své krásné kotníčky holé!
reply
Zora February 08, 2017 04:25 pm
Alex to na fotkách sluší, ostatně jako vždycky a ta sytě růžová je příjemné osvěžení. Nemyslím, si, že objemné věci přidávají kila, to spíš fotky obecně. Naopak je moc fajn, když někdo není za každou cenu neustále nasoukán od hlavy až po paty něčem obtaženém a navíc kdy jindy vrstvit a nosit objemnější věci když ne právě v zimě. Takže za mě moc pěkný! :-)
reply
Ivet February 09, 2017 10:25 am
Hezká barevná kombinace, růžová outfit příjemně osvěžila a ojarnila :) Možná bych zvolila jiný střih kalhot, spíš něco více na tělo, když už byla použita oversized košile, svetr i kabát, ale jinak je to príma :)
reply
Monika February 09, 2017 02:48 pm
Seš krásná holka, tak proč to trošku neukázat...No to miluju takové komentáře... Kam se podívám vidím holky v těsném oblečení všichni ukazují jak jsou krásný.... Všichni kolem mi říkají proč nosím větší kalhoty volné trika atd. No prostě to miluju nemusím přeci všem dokola dokazovat jak jsem strašně krásná a obdařená.. Proč jaký je důvod... Nosím to všem se cítím dobře a v čem se cítím já krásně... Tvůj styl se mi moc líbí a je mi blízký... Díky za inspiraci...
reply
Silvie February 14, 2017 10:04 pm
Můžu se zeptat, jako velikost toho svetru máš? Děkuji!
reply
Škola stylu February 15, 2017 04:38 pm
Silvi, je to S a i tak je vážně obrovský! Takže jestli budeš pořizovat, určitě vem o číslo, nebo rovnou o dvě menší. Alex

+ Add your comment