PINSTRIPE COAT

April 25, 2016


Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným :-)  Včera ráno jsem se probudila, slunce svítilo jako šílené, ptáci řvali se stejnou intenzitou a já si připravila úžasnou snídani na podnos a nakráčela s ní na terasu. Po 3 krocích se uprostřed terasy otáčím a i s podnosem peláším zpátky do tepla. Venku totiž byly krásné jarní 4°C! Jestli mě zvenku někdo pozoroval, musel se královsky bavit. Vím, že nadáváním toho moc nezměním, ale potřebovala jsem si aspoň trochu ulevit :-)

 

Jinak hlásím, že můj "finally get back in shape" program zdárně pokračuje a celý víkend jsem v podstatě strávila v bazénu a posilovně. Z bazénu mám lišej přes celý obličej, z posilovny strhnutá kolena, ale "su také šťastné" :-)  Totálně jsem se zamilovala do našeho veslovacího přístroje a v neděli jsem na něm řádila tak intenzivně, že jsem se bála, že ho urvu a dovesluju po silnici až do Vltavy! Alex se mi každý den směje, že budu zachvíli vypadat jako Michael Phelps.

 

A teď už mažu vytvářet nějaké trvalejší hodnoty. Mějte krásný týden, neumrzněte nám a brzo naviděnou! Xo, vaše Alena v současné době u vesla :-)

 


 
	Pinstripe Coat – MANGO

	Shirt – FILIPPA K.

	Denim – MANGO

	Loafers – GUCCI

	Choker – H&M

	Long Necklace – HOUSE OF HARLOW

	 

Pinstripe Coat – MANGO

Shirt – FILIPPA K.

Denim – MANGO

Loafers – GUCCI

Choker – H&M

Long Necklace – HOUSE OF HARLOW

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , ,
4 Comments
Category: Outfit

Vladimíra April 25, 2016 02:15 pm
Alen, vše Je snad jak má být, (až na tu ledárnu venku) neboť jsem se pobavila :-) a zároveň pokochala slušivým outfitem, džíny Ti moc sluší, a proto na ně chceme hledět častěji !!!!! V.
reply
Renata April 25, 2016 02:59 pm
Fakt obdivuji Tvoji pevnou vůli. Já nejsem schopná se do něčeho takového dokopat.
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 25, 2016 03:00 pm
Renatko, já žádnou vůli nemám, natož pevnou! Já to nemít všechno dole v baráku v garážích, tak se k tomu nedonutím ani párem volů :-)
Blanka April 26, 2016 03:39 pm
Paní Aleno,moc Vám to sluší.V jednoduchosti je prostě krása :)
reply

+ Add your comment