PINTEREST IN REAL LIFE

March 05, 2015


1 Lindex     2 Sheinside     3 Nelly     4 Asos     5 Asos     6 F&F

 

Někdy v prváku na vysoké jsem objevila Pinterest a od té doby jsem na něm závislá. Trávím na něm hodiny a hodiny říkáním si  “toto bych chtěla“  a „toto si musím zajít zítra koupit, ať vypadám taky tak dobře“. Ale za dobu svého pinterestování už jsem lajkla kolem tří tisíc outfitů a měla na sobě ... žádný (poznáváte se někdo?:-)). 

A tak jsem se na ony obrázky podívala a zamyslela se, čím to je. A zjistila jsem nemilou pravdu. Ač se zdá, že všechny outfity jsou naprosto reálné, většina fotek je nějak obarvená, nastylizovaná a jinak upravená, aby vše vypadalo dokonale.

Nakonec jsem jeden obrázek, o kterém jsem si myslela, že by mohl vypadat i v reálném životě krásně, vybrala nejpodobnější kousky, jaké jsou aktuálně k dispozici. A nahoře vidíte výsledek. Jen stále nemůžu přijít na to, jestli by tento outfit v reálném světe vypadal hezky nebo ošklivě. Růžová s šedivou? Dokonalost. Ale ta hnědá? Nevím...Co myslíte vy? 

Karol


Tags: stitek, , , , , , , , ,
5 Comments
Category: Outfit

Jane March 05, 2015 10:41 pm
Jen ruzova to muze byt tatatatata....naprosto super outfit, ruzovou mam moc rada
reply
Vero March 06, 2015 07:41 am
Mně právě k tomu přijde ta hnědá super, jak krásně rozbije tu jemnost pastelově růžové a šedé.
reply
Katka March 06, 2015 07:50 am
Jee Karol, jsem ráda, že taky někdo tady u nás sdílí moje nadšení pro tuto stránku. Prozradíš svoje jméno tam?:) Abych tě mohla sledovat:))
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 06, 2015 02:55 pm
Katko, najdeš mě na www.pinterest.com/leniev K. :-)
Ala March 09, 2015 07:07 pm
Tvůj outfit se mi zdá povedenější, než originál. Asi také proto, že pulovr a taška jsou nepochybně šedivé, ačkoliv na Pinterestu se mi jeví modře, tvoje volba je jemnější a boty z Asosu jsou super.
reply

+ Add your comment