PREMIERE

September 17, 2015


Moje první outfitové focení! V selfie fotkách jsem docela přeborník, ale tohle byl boj. Divně zírající kolemjdoucí bych přešla, na ty jsem z malého města na severu Moravy zvyklá, ale to pózování! Absolutně jsem nevěděla, co mám dělat s rukama, nohama, kam se dívat, jak se tvářit.  Do toho jsem musela myslet na narovnaná záda, zatáhnuté „těhotenské“ břicho (důsledek litrů coca-coly během učení na státnice)... Nelehký úkol pro jednoho člověka, to vám povím. Možná proto se na všech fotkách tvářím jako Garfield, který nedostal svůj pravidelný přísun lasagní. Ale beru to sportovně, holky s jejich dokonalými fotkami mají přece jenom pár let náskok.

 

 

A k tomu všemu mi ty úžasné placaté mules udělaly takové puchýře, které jste nikdy v životě neviděli, to se vsadím! Ale jsou tak skvělé (má je i Alenka, takže je to potvrzeno), že jim dám ještě šanci. Příště už se na vás budu usmívat, protože mám k tomu momentálně asi milion důvodů (sbohem studia, vítej úžasná práce), jen to teď musím po večerech doma pořádně natrénovat.

 

 

Mějte se krásně, Váš Garfield (Alex - nová posila v Backstage)


 
	Playsuit - ASOS

	Duster Coat - H&M

	Pointed Flat Mules - ASOS

	Watches - DANIEL WELLINGTON

	Rings - PULL&BEAR

	Necklaces - H&M

	Bag - MANGO

	Sunnies - ASOS

Playsuit - ASOS

Duster Coat - H&M

Pointed Flat Mules - ASOS

Watches - DANIEL WELLINGTON

Rings - PULL&BEAR

Necklaces - H&M

Bag - MANGO

Sunnies - ASOS

Tags: stitek, , , , , , ,
9 Comments
Category: Outfit

M. September 17, 2015 10:10 am
Do toho focení se jistě brzo rychle dostaneš. To já focení bytostně nesnáším, prostě nejsem fotogenická a tak říkám a protestuji slovy, že mě focení fyzicky bolí a jsem jako indiáni, kteří věří, že fotky kradou duše.
reply
Daniela September 17, 2015 10:10 am
Sympaťačka! Ať se ti v Backstage líbí! :)
reply
L. September 17, 2015 01:12 pm
Tak přeci jen nějaká stopa po Ejvi:-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE September 17, 2015 04:40 pm
Vlastně ano, Ejvi tu nechala spoustu stop a Alex je tak trochu jedna z nich :-) Alen
L. September 18, 2015 12:36 am
Má to někdo štěstí, získat práci snů, nemýlím-li se :-) JInak vás všechny moc ráda sleduju, jste zdrojem inspirace jistě nejen pro mě, ale líbilo by se mi, kdybyste tu více ukazovaly i nějaké kombinace s věcma ze sekáčů, bylo by to ještě o něco zajímavější:-) A směrem k Aleně, stárneme všichni, ať se nám to líbí nebo ne, ale jde o to stárnout s grácií a šarmem, a ty jsi toho příkladem, takže číslo neřeši:-) Kéž bychom všechny ve 40 letech vypadaly jako ty:-) Zdravím vás všechny a ať prožijete spoustu příjemných chvil na nové adrese!:-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE September 18, 2015 12:53 am
Moc děkujeme za krásný vzkaz a povzbuzení. Jen s tím sekáčem to nepůjde. Ukazujeme vám jen věci, které skutečně vlastníme, nosíme a koupily jsme si je. A nebudeme vám lhát, v sekáčích žádná z nás nenakupujeme. I přesto doufáme, že pro tebe i všechny ostatní zůstaneme alespoň občas inspirací.
Mon September 18, 2015 11:01 am
Chtěla bych se připojit k přání všeho dobrého všem členům týmu, speciálně teď Alex (ať už jen proto, že je také ze Severní Moravy ;-) ). Pokud čas dovolí, sleduji vás denně a musím říci, že je na jednu stranu vše perfektně profesionálně zvládnuté a na druhou vždy přirozené a plné lásky k módě, designu.... Kéž i já mám takový nenásilný vkus a vypadám jako kterákoliv z vás :-) Holky a vlastně i kluci, jen tak dále! :-)
reply
L. September 18, 2015 12:47 pm
Díky za upřímnost, na druhou stranu jsou sekáče a sekáče:-) Jistě se od vás i nadále dočkáme spousty inspirativních postů, je třeba se neustále obklopovat krásný věcmi. Slunečný víkend všem:-)
reply
M. September 18, 2015 05:44 pm
Alex, jak máš dlouho tu kabelku? Myslíš, že ji ještě seženu? :)
reply

+ Add your comment