PSEUDO OUTFIT

July 15, 2016


Krásný pátek! Vzhledem k tomu, že jsme se rozutekly do všech možných koutů světa, focení outfitů je teď pro nás trochu utopie. Co si budem vykládat, naše drahé polovičky toho zvládají vážně hodně a jsou úžasní a milující, ale když jim dáte foťák do ruky, je to jedna velká tragédie. No alespoň víme, že ani oni nejsou dokonalí. Tak tady máte alespoň jeden nezdařilý pokus o outfit ještě z dávných dob. Bohužel jen horní polovinu těla, fotky s rozepnutým poklopcem nejsou nic moc a takovými retušérskými schopnostmi neoplýváme. 

 

Já už jsem se definitivně vrátila do Prahy a začínám se připravovat na krutou realitu pracovního procesu. Bude to dost těžké, protože jsem si užila dva úžasné týdny v Itálii, chvíli byla na horách, prochodila boty v těch nejkrásnějších městech, jedla tu nejlepší pastu, seznámila mého milovaného s COS storem (jinde už prý nakupovat nebude a dokonce prohlásil, že nakupování se mnou naprosto miluje... no jestli tohle není vyznání lásky), válela se chvíli u moře, cpala se gelatem... A pak ještě týden odpočívala u rodičů a užívala si full servis.

 

No řekněte sami, komu by se chtělo zpátky?  A tak mám pro vás 3 tipy, jak přežít návrat z dovolené ve zdraví:

  1. Ihned po příjezdu začněte plánovat další dovolenou, jinak propadnete depresím.
  2. Vystavte si na pracovní stůl minimálně 20 fotek z poslední dovolené, pro případ, kdybyste zapomněli, proč v té práci sedíte.
  3. A možná úplně nejlepší bude, když na žádnou dovolenou ani nepojedete. Nebude vám pak půl roku trvat dostat se zase do pracovního procesu.

 

Já si jdu ještě užít volný víkend a pokusit se „přednaspat“ hodiny do zásoby, nějak tuším, že nás čeká dost hektické období.

 

Mějte se krásně a užijte si víkend, vaše Alex! 


Tags: stitek, , , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: Outfit

Peťule July 15, 2016 09:59 am
Milá Alex, naprosto souhlasím se vším, od focení drahou polovičkou přes návraty z dovolené. Bod 1 většinou provádím většinou ještě než vůbec dojedeme do Prahy :-)) tak Ti přeju, ať je návrat do reality co nejlehčí.
reply
Vladimíra July 15, 2016 02:13 pm
Alex, moc Tě zdravím, krásně a trefně napsané a moc Ti to sluší !!!!!!!! Ale ani já nemohu jinak, než přispět s trochou do mlýna co se týká focení v mužských rukou. Když potřebuji aby "můj milý" něco, někdy i mě :-) vyfotil, tak jeho fotky komentuji slovy, že focení provádí ve výši jeho pasu, neboť tomu pak fakt odpovídají a málokterá přežije moji kontrolu :-) Měj Alex pohodový zbytek týdne a aklimatizace ať proběhne bez úhony !!!!!!!
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment