RAINY DAY

April 07, 2016


Když máte módní blog, nejhorší, co se vám může přihodit, je:

 

1.  Žít v zeměpisných šířkách, kde se střídají 4 ročních období = půl roku je tma už od 3 odpoledne a šance na hezké světlo při focení se sníží, stejně jako teplota, na nulu.

2.  Nedostatek času (popřípadě prostředků) na nákup nových přírůstků do šatníku/botníku/šperkovnice.

3. Déšť.

 

Tak přesně poslední bod se přihodil při tomhle focení. Lilo jako z konve a výsledný účes tomu odpovídá. Aspoň, že v těch podpatcích jsem byla tak vysoko, že mi neteklo do bot. Doslova :-)

Na druhé straně jsem ale nesmírně vděčná, že půlrok temna je u konce (bod č. 1) a mám radost, že jsem si pořídila něco ze šněrovacího trendu (bod č. 2), o kterém jsme psaly v tomhle článku.

 

A jak se vůbec máte? Mám pocit, že kvůli tomu mému šílenému 3 měsíčnímu non-stop zápřahu jsem s vámi nemluvila už věky. My už jsme tady všechny zase v jakžtakž normálním tempu. Začal nový kurz stylingu, který tentokrát probíhá přes týden a řeknu vám, je to nářez, každý den od pondělí do pátku přednášet 8 hodin v kuse! A ještě k tomu říkat věci, co dávají smysl a navíc zábavnou formou, aby v hlavičkách našich nových kurzistek zůstaly co nejdéle. Ale holky jsou skvělé. Musím přiznat, že to zvládají mnohem líp než já :-)

 

Zatím se mějte krásně a nezapomeňte se k nám na blog mrknout o víkendu. Chystám pro vás další random weekly post. A protože jsem byla tu minulou sobotu ve spánkovém komatu, čeká vás tentokrát shrnutí rovnou za celých 14 dní. Stihly jsme objevit kouzlo Beskyd, vyškolit bandu nejvtipnějších ženských z firmy, u které bychom to nejmíň čekaly, a kromě toho jsme dekorovaly byty, užívaly si dobrého jídla, sázely kytky (ano, čtete dobře) a dělaly rozhovor do dalšího časopisu. Ale o tom až v sobotu... Že se stavíte, že ano? Xo, Alena


 
	Parka – MISSONI

	T-Shirt – GINA TRICOT

	Jeans – ZARA

	Shoes – DOLCE & GABANNA

	Sunnies – RAY BAN

	 

Parka – MISSONI

T-Shirt – GINA TRICOT

Jeans – ZARA

Shoes – DOLCE & GABANNA

Sunnies – RAY BAN

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , , , ,
9 Comments
Category: Outfit

Veronika H. April 07, 2016 09:04 am
To je boží outfit, Aleno. A v sobotu se určitě stavím :)
reply
Michaela April 07, 2016 09:27 am
Úžasný outfit:), moc Vám to sluší. Pěkný den
reply
Lucie E. April 07, 2016 03:58 pm
Taky sem dneska měla bílé kalhoty, jako vždycky. když si vezmu světlé kalhoty, tak překvapivě prší...:-D V sobotu se stavím určitě, randoom fotky mě moc baví..:-)
reply
tatana April 07, 2016 05:18 pm
Vypadáte nádherně. Hned jdu shánět něco šněrovacího. Mám o deset let více a o deset kg méně než Vy (opakuji, že vypadáte výborně). Boyfriend džíny se mi moc líbí, ale pro mě už jsou asi jaksi mimo mísu, že? Děkuji za radu, názor...T
reply
Anna April 07, 2016 08:28 pm
Bude mi padesát šest let, vážím 54 kg, měřím 169 cm a nevidím důvod, proč nenosit boyfriend džíny. Takhle na dálku vám těžko někdo může radit, když nemá tušení, jak zhruba vypadáte, ale já mám pocit, že jediná věc, ve které děvče přes padesát vypadá opravdu divně, i když je štíhlé, je minisukně do půli stehen a kratší...
Tereza April 11, 2016 06:38 pm
Vy jste, Taťáno, Aleninu vážila, že víte na kila přesně, o kolik jich máte méně než ona? :-D Zajímavé.
Škola stylu BACKSTAGE April 11, 2016 07:22 pm
Terez, tohle mě přesně napadlo jako první, když jsem komentář od Táni četla :-)) Svůj věk už jsem zmiňovala několikrát, ale svou váhu neřeknu nahlas ani sama před sebou, natož tady veřejně přede všemi :-)))
Vladimíra April 08, 2016 08:07 pm
Anna to napsala velmi výstižně, Taťáno, určitě zakupte džíny, které se Vám líbí, klidně boyfriendy, však věk přece není limit k nošení trendů (jasně že mini už ne) a uvidíte, že všem vystřete zrak a budou zírat !!!!!!
reply
Petra April 08, 2016 08:07 pm
Krásný outfit, vypadáte skvěle, ráda bych si stejné šněrovací triko pořídila, mohu se zeptat, zda pořídit raději větší velikost? Na fotce odhaduji L? Jsem podobné postavy i věku :-)
reply

+ Add your comment