RAMONES LOVE

September 07, 2015


Jeden můj kamarád říká, že jsem takový něžný punkáč. A já myslím, že jestli vůbec něco takového existuje, tak by se opravdu mohl oblékat nějak takhle. Navíc je to tedy asi ideální charakteristika mé osoby. Na první pohled vypadám, že mě nerozhází absolutně nic, na té druhé celkem často natahuju moldánky a zmítám se v nějakém dramatu :).

 

A co je u něžného punkáče nového?

  • Stále jsem smutná a stále doufám v zázrak, lepší zítřky a pozitivní zprávy.

  • Jsem opět student. Po titulu Mgr. jsem jsem si trochu orazila, načerpala síly a začala se poohlížet po nějaké škole. V červnu jsem udělala přijímačky a od 19. září zasednu do školních lavic. Kdy se budu učit na zkoušky, to jsem ještě nepromyslela.

  • Minulý čtvrtek jsme byly s manželem darovat pytle oblečení, jídlo a drogerii do sbírky pro uprchlíky. Vím, že na to jsou názory všelijaké, ale pomoc občas potřebuje každý...

  • Ve středu večer frčím do Paříže. S maminkou a tatínkem, kteří už jsou 15 let rozvedení. A ne, není to divné, slavíme společně i Vánoce, takže nacpat se mu do zájezdu, který průvodcuje, je zcela normální.

  • V rámci mého smutku jsem si objednala nové boty. Smutek nepřešel ani se nezmírnil, ale když už jsem uzlík nervů, aspoň mi to bude slušet.

 

Mějte se krásně!

 

M.  


 
	Skirt - LINDEX

	T-shirt - H&M

	Jacket, bag - ZARA

	Shoes - BULLBOXER

	Sunnies - ELECTRIC

	Ring - ANTIPEARLE

	Watch - STORM

	 

	 

Skirt - LINDEX

T-shirt - H&M

Jacket, bag - ZARA

Shoes - BULLBOXER

Sunnies - ELECTRIC

Ring - ANTIPEARLE

Watch - STORM

 

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , ,
5 Comments
Category: Outfit

Anonym September 07, 2015 10:02 am
..Maruško držím palce, ať se vše zas k dobrému obrátí...A prosím o zaslání kontaktu na tatínka ( nějakou spol. kterou zastupuje.¨.)...S přítelem se chystáme na podzim do Paříže ( poznávací zájezd ) a ještě není rozhodnuto s kým pojedeme. Tak bych dala na tvou recenzi...Díky..:-)...Info prosím zaslat na novackova11@seznam.cz nebo tady..Ještě jednou díky..a přeji hezký výlet..:-)
reply
:( September 07, 2015 01:59 pm
A takhle vaše pomoc uprchlíkům skončí... http://www.hlavnespravy.sk/viete-kde-skoncila-pomoc-z-vasej-humanitarnej-zbierky-pre-utecencov-pozrite-si-video-lezi-na-ceste-z-budapesti-do-rakuska/673336
reply
Natal September 07, 2015 02:50 pm
je skvělé, že jste pomohli a darovali věci.... neneche se odradit kecama ve zprávách.... každý ať věří, čemu chce... respekt!
reply
Muffina September 07, 2015 03:37 pm
Tak to je dobré s těmi rodiči... moji jsou rozvedení skoro 20let a pořád žijí spolu a funguje jim to líp než před rozvodem X;o) Oblečení taky nepravidelně daruji (zkrácená vel. je skoro neprodejná) a to z důvodu, že nesnáším vyhazování věcí které můžou někomu ještě posloužit... ať je brzo líp!
reply
Terez September 08, 2015 01:09 pm
Maruško, hlavně, ať je lépe! A věřím, že zrovna Francie s tvým tatínkem bude ten správný balzám, protože jako průvodce je nepřekonatelný! Užij si to moc ;-)
reply

+ Add your comment