SALES GUIDE

July 22, 2016


Ach ty slevy... Není jednoduché odolat pokušení koupit si super kousky za pár korun. Jenže mnohdy ta naše slevová mánie končí v propadlišti skříně. Každý už si určitě koupil něco jen proto, že na visačce zářila červená přelepka. Za ty peníze to tam přece nemůžete nechat. Naše mozky automaticky při pohledu na slovo SLEVA vypínají a my pak končíme s náručí plnou zbytečností, které se nikdy nepodívají dál, než za práh našeho bytu. Naše měsíční vyúčtování kreditky pak vykazuje červená čísla a my stejně nemáme co na sebe. Poznáváte se v tom? Tak přesně pro vás jsme připravily pár rad, které zachrání vaše konto od bankrotu a skříň od prasknutí. A ještě si domů odnesete ty nejlepší kousky, připraveni?

 

1. Ještě než vyrazíte vyplenit regály, SEPIŠTE SI SEZNAM, co ve vašem šatníku chybí. A čeho máte naopak trochu víc, než je unositelné. Vyvarujete se nákupu 28. černých kalhot rovného střihu nebo 135. bílého trika s výstřihem do V.

2. Zjistěte si, KDY do vašeho nejoblíbenějšího obchodu CHODÍ ZBOŽÍ. Ten den nepřijde jen nová kolekce, ale skladové zásoby zlevněného zboží, takže máte velkou šanci, že se na hromadě s džíny objeví i vaše velikost.

3. NAKUPUJTE RÁNO. Hned po otevření je ještě obchod uklizený, takže vám odpadne to příšerné přehrabování, teda pokud tuto činnost nemáte jako adrenalinový sport.

4. NEKUPUJTE ŽHAVÉ TRENDY, ale kousky, které vydrží i několik sezon. Samozřejmě, že cena těch tenisek na vysoké platformě je teď neodolatelná, ale věřte nám, prodejci ví, proč už jsou zrovna tyhle cool boty ve slevě. Protože za měsíc už na nich nic cool nebude.

5. Vybírejte KVALITNÍ MATERIÁLY. Do obchodů se během slev totiž dostanou i věci, které jsou určeny právě pouze pro slevové období a během roku se na pultech vůbec neobjevily. Takže pokud vám něco říká, že tenhle kousek jste tam za celý rok neviděly (a že tam jste velmi často), pravděpodobně to bude něco ze zbytkového materiálu. A to tam s klidným srdcem přenechejte těm méně informovaným.

6. Řiďte se PRAVIDLEM NÁKUPU ZA PLNOU CENU. Pokud po těch krásných šatech koukáte už nějaký ten pátek, ale cena se vám zdála příliš vysoká, přišel váš čas. Pokud si ale věc kupujete jen proto, že je za super peníze a jednou by se mohla hodit, věřte nám, v 99 % se hodit nebude a vy utratíte pár stovek úplně zbytečně.

7. Kupujte si jen PADNOUCÍ KOUSKY. Pokud samy nejste zručné švadleny, bude vás přešívání a zužování stát možná víc, než nepadnoucí kousek za původní cenu.

8. A co nakoupit teď v létě? Víme, že na podzimní výbavu teď asi vážně náladu ještě nemáte, ale ke konci slev se dají koupit skvělé VLNĚNÉ KABÁTY za zlomek ceny. S klasickou BÍLOU KOŠILÍ z kvalitního materiálu (hedvábí, len, bavlna) taky nikdy  nemůžete šlápnout vedle (teda pokud jste ji dle bodu 1 nevyloučily). A skvěle teď vyjdou i PLAVKY. Jestli se totiž chystáte v zimě za exotikou, budete za jejich nákup nesmírně vděčné, až bude shánění plavek v zimních měsících noční můrou.  

 

Užijte si poslední vlnu slev a dejte vědět, co jste ulovil! Přejeme vám krásný víkend!


Tags: outfit, , , , , , ,
0 Comments
Category: Shopping