SAVE YOUR FEET

April 10, 2016


Jaro je konečně tady, takže dáváme oficiálně sbohem tlustým ponožkám a zahajujeme sandálkovou sezonu (dobrá, při pohledu z okna to tak sice nevypadá, ale tenhle trik se vám klidně bude hodit i do gumáků). Taky se vám po zimě, kdy jste nosily huňaté ponožky a pohodlné boots, pravidelně stává, že se na roztomilé nové sandálky jen podíváte a hned máte nohu samý puchýř? Samozřejmě, že v dnešní době už existují speciální náplasti, které vám velmi rychle pomohou. Co takhle zkusit úplně triviální trik, který nepříjemným puchýřům a otlakům zabrání? A opět vám k tomu bude stačit jen obyčejná chirurgická páska.

 

Jak na to: Chcete-li svým nohám v nových podpatcích ulevit, omotejte třetí a čtvrtý prst páskou k sobě. Může se vám to zdát jako nesmysl, ale mezi těmito dvěma prsty existuje zvláštní nerv, díky kterému zmírníte bolest a tlak v patách. Pokud tušíte, že vás nové boty odřou úplně všude, oblepte si páskou všechny prsty a místa po stranách chodidla, kde se bota dotýká kůže. Víme, oblepené nohy páskou v sandálcích nejsou zrovna kdovíjak estetické, ale možná je lepší vydržet jeden den takhle a boty trochu roztáhnout, než pak další měsíc chodit s náplastmi. Navíc se dá běžně sehnat páska i v tělové barvě, takže sbohem puchýře, vítejte jarní sandálky!

 

@Pinterest


Tags: , , , , , , , , , ,
7 Comments
Category: How to

Maca Čierna April 10, 2016 07:13 pm
V pondelok bezim do lekarne! :-)
reply
M. April 10, 2016 11:18 pm
Nemusíš, pokud máš doma starou autolékárničku, aspoň se nějak využije ;)
klára April 12, 2016 07:59 pm
odkud jsou ty šedé botečky vpravo nahoře? :-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 12, 2016 11:16 pm
Kláry, jak jsme odpověděly Kamilce, projely jsme Pinterest a jsou to tyhle: http://rstyle.me/~808WQ
Kamila April 12, 2016 11:12 pm
To jsem si měla přečíst před týdnem, au... Taky bych ráda věděla, co je to za krásné šedé boty v inspiračních fotkách, díky.
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 12, 2016 11:15 pm
Kam, to jsou ilustrační fotky z Pinterestu. Ale ponořily jsme se a našly je! Jsou to tyhle: http://rstyle.me/~808WQ
Kamila Fafílková April 14, 2016 03:56 pm
Děkuji, jste zkrátka profíci

+ Add your comment