SAY STOP TO STAINS

February 07, 2016


Ve čtvrtečním článku jsme psaly, jaké topy nesmí chybět ve vašem šatníku, dneska vám pro změnu prozradíme, jak je udržíte v té nejlepší kondici co nejdéle. Obzvlášť u bílých košilí a trik se po nějaké době objeví v podpaží zažloutlé skvrny. No jo, co si budem nalhávat, potíme se prostě všichni a používání deodorantů našemu oblečení zrovna dvakrát nepomáhá. Ještě než svou oblíbenou košili kvůli nevypratelným flekům zahodíte, vyzkoušejte léty ověřenou babskou radu! Jediné, co budete potřebovat je jedlá soda a citrón.

 

Jak na to:

Posypte skvrnu jedlou sodou a pokapejte citronem. Soda začne s citronem reagovat, pěnit a hlavně bělit! Což znamená, že byste tuhle techniku rozhodně neměli zkoušet na barevném prádle, místo žlutých skvrn byste měly totiž skvrny bílé. Jemnými krouživými pohyby vtírejte vzniklou pastu na skrvnu, nechte 10 minut působit a opláchněte vlažnou vodou. Pak prádlo vyperte jako obvykle. Tenhle fígl nedoporučujeme provádět na umělých materiálech bez předchozího testu na malém kousku látky. S bílou bavlnou ale dokáže zázraky a nám zachránil nejednu košili! Někdy jsou ty nejobyčejnější rady prostě nejlepší, naše babičky si zkrátka uměly poradit!

 

Krásnou neděli! xoxo


Tags: , , , , , , , , , ,
4 Comments
Category: How to

Anonym February 07, 2016 02:20 pm
Alenko, budeš i letos hodnotit módní dění Plesu v opeře?
reply
Škola stylu BACKSTAGE February 07, 2016 06:06 pm
Já už to nedělám. Stejně všechny vtípky vždycky vystříhali, aby to bylo politicky korektní. A o polovině lidí jsem většinou nemohla říct přesně to, co si myslím. A to pak nemá moc cenu :-( Tak to třeba budu natáčet sama a pak vám to pustím na našich stránkách. Nesestříhané a od plic ;-))
Allen February 07, 2016 10:28 pm
Fajn napad,od tebe by to jinak, jak sama rikas,nemelo cenu a nebyla bys to ty...jak te znam.
reply
Anonym February 09, 2016 05:55 pm
Na video se tedy tesim :) Chci se zeptat, kolik Alex meri cm ? Dekuji:))
reply

+ Add your comment