SHOPPING LIST: LACE BRA

May 26, 2016


Krásný čtvrtek dámy! Minulý týden jsme psaly o nesmrtelné kombinaci krajky a džínů a perfektně padnoucí podprsence. V souvislosti s těmito tématy nám od vás přišlo spoustu dotazů. A ten nejčastější byl: „co pod krajkový top“? Můžete to samozřejmě pojmout jako hollywoodské celebrity hlásající nový „nipples free“ trend, ale pokud netoužíte po upřených pohledech v tramvaji, zkuste být méně odvážné. Takže pokud nechcete jím tímto směrem, trochu se pod top oblékněte.

 

Pravidlo je velmi jednoduché – podprsenka musí být stejně krásná jako váš top. I když toho krajka spoustu zakryje, stejně na některých místech prosvítá, takže z prádla musíte udělat plnohodnotnou součást outfitu. Pokud si to můžete dovolit (rozumějte máte pěkné a pevné tělo), oblékněte pod top krajkovou podprsenku v tělové barvě. Z dálky nikdo nic nepozná a ty, kteří se dívají zblízka, jistě potěšíte.:)

 

Jestli se ale na roztomilou podprsenku necítíte a nechcete ukazovat bříško, pořiďte si nátělník z jemného materiálu v barvě vaší kůže. Co má zůstat zakryto, nikdo neuvidí a krajkový top to nijak nenaruší.

 

Nosíte rády krajku? Jestli ano, nakoukněte do našeho GET THE LOOK a udělejte si radost!:)


 
	@Pinterest

@Pinterest

Tags: bluetip, , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Shopping