SILVER LINING

December 23, 2016


Původně jsem si myslela, že tohle by mohl být super outfit na sobotní večer ke štědrovečernímu stolu. Místo toho zasednu k salátu v pyžamu, teplých fuseklích a bačkůrkách, protože nás všechny z Backstage hromadně sklátila nemoc. Já si vystačím s klasickou chřipkou, ale třeba Alex upgradovala dokonce až na zápal plic. Náš nový kolega Radek má naštěstí jen "kuciky" :-)

 

Takže situace je u mě následovná – nákup dárků jsem snížila na úroveň životního minima (což znamená kávovar pro rodiče a anglický vánoční puding, aby na štědrý večer byla sranda s flambováním a následným hašením požáru). Teď už ležím v posteli u svých milovaných rodičů (teda ve své, ne v jejich, přece jen už mi nejsou 2 roky :-)  Maminka trpělivě vaří čaje (děkuju!) a tatínek mi chodí vyprávět vtipy, které právě slyšel v televizi (to ani nemuselo být!). Cpu se salátem, u kterého, díky zacpaným dutinám, bohužel nerozeznávám chuť. No řeknu vám, šťastné a veselé jak noha. Ale jak podotknul Alexin drahý: "Holky, vybraly jste si to parádně. Lepší dobu na válení se v posteli byste během roku těžko hledaly."

 

Já jen doufám, že kolem vás teď taky nejsou 2 kila posmrkaných kapesníků a že si ty své šťastné a veselé užijete ve zdraví! Zatím se mějte krásně a my se vám se zapálenou Alex ještě v sobotu určitě ozveme, abychom vám řádně popřály. Zatím se mějte krásně, hepčí! Xo, Alen

 


 
	Knit – H&M (one size smaller than usual)

	Long dress – H&M (one size bigger than usual :-)

	Shoes – ZARA

	Bag – CHANEL

	Bracelets – TIFFANY & CO. (Infinity), ADE-BE JEWELLERY

	 

	 

Knit – H&M (one size smaller than usual)

Long dress – H&M (one size bigger than usual :-)

Shoes – ZARA

Bag – CHANEL

Bracelets – TIFFANY & CO. (Infinity), ADE-BE JEWELLERY

 

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
5 Comments
Category: Outfit

Veronika Hrochová December 23, 2016 11:04 am
Šťastné a veselé.
reply
Natalie December 23, 2016 11:04 am
...a echinaceovy kapky, děvčata. Je třeba posílit imunitu, protože vy s těma botama bez ponožek jen tak nepřestanete, už vás znám :-)
reply
Veronika December 23, 2016 11:19 am
Teda to je úžasná kombinace :-) Přeji krasne Vánoce a věřím, ze ty mas určitě i pyzama stylová a ze to u štědrovečerní večeře nikdo ani nepozná ;-)
reply
MaBa December 23, 2016 08:49 pm
Preji obema brzke uzdraveni.
reply
Kac January 15, 2017 08:42 am
Geniální! Jdu hledat stříbrnou dlouhou sukni! Děkuju :-)
reply

+ Add your comment