SIMPLY THE BEST

June 03, 2014


Ačkoli to nerada přiznávám, někdy je nejjednodušší řešení to nejlepší. Jako v tomhle případě. Ležérní, ale přesto elegantní. V základních barvách, ale ne nudné. Sexy, i přesto, že nejde o šaty. Navíc kombinace černá - bílá - béžová mě baví už strašně dlouho (a evidentně hned tak nepřestane). Lehce okořenit leopardím vzorem (jak jinak, že) a skvělý outfit je hotový.

 

A kdyby vám náhodou některý z těchto základních kousků v šatníku chyběl, rovnou jsem vám předvybrala pár konkrétních tipů.


Although I don’t like to admit it, sometimes, the easier solution is also the best one. Like in this case. Casual, yet still elegant. In basic colours, yet far from boring. And sexy, although it’s not a dress. Besides, the black – white – beige combination has been a favourite of mine for a while (and will remain it as well). Spice it up a little bit with leopard print (what else, right) and you got yourself a great outfit.

And just in case you’re missing any of these basic items in your wardrobe, I’ve picked out a couple of specific pieces for you.

 

 

Pic: Stockholm Streetstyle


Tags:
1 Comment
Category: Shopping

Zuzka June 03, 2014 05:16 pm
Ahoj Bacstage, vím, že to úplně nepatří k postu, ale mám otázku. Jsem školou povinná a za dva dny se fotíme - klasické školní fotky :). Pomohli byste mi z outfitem ? Nebo nějaké tipy, jak se správně obléknout a čeho se raději vyvarovat ? Děkuji moc :)
reply

+ Add your comment