SOUTĚŽ: SET PRO GEL MANIKÚRU

April 07, 2015


My všechny jsme téhle sadě propadly už loni a můžeme s klidným svědomím říct, že ji stále považujeme za jednu z nejbáječnějších věcí a zároveň vydařených investic. Pořád učíme, že vzhled je naše vizitka a samozřejmě se to týká i upravených rukou. Tohle je ideální řešení, pokud nestíháte chodit pravidelně na manikúru nebo nerady čekáte, než vám zaschne normální lak (nám to reálně trvá až hodiny).


Výhoda domácího setu je, že si rychle a jednoduše vykouzlíte gel lak manikúru a máte minimálně na týden vystaráno. Po 20 minutách je hotovo a můžete rovnou fungovat. Nemusíte se bát, že si lak někde otisknete apod.


Sada Sally Hansen obsahuje:

  •  LED lampu s automatickým časovačem (takže se vypne sama a vy nemusíte sledovat hodinky)
  •  Podkladový gelový lak
  •  Barevný gelový lak
  •  Vrhní gelový lak
  •  10 čistících ubrousků (ty potřebujete na úplný závěr)
  •  Odlakovač gelových nehtů (ten my nepoužíváme, protože kromě toho, že máme fakt rády gelové laky, tak je i s "úchylnou" zálibou   rády odlupujeme :-)
  •  Dřívko na nehtovou kůžičku, pilník a leštičku
  •  Návod

 


Pokud vám dojdou čistící ubrousky, nebo podkladové laky, můžete si je pohodlně dokupovat jednotlivě v sítích drogerie DM. Stejně tak si v déemku můžete dokoupit další odstíny, které v sadě nejsou (celkem je jich 12 na výběr).Jelikož my chceme tyhle skvělé věci šířit, tak vám jeden SALLY HANSEN GEL-POLISH (domácí set pro gel manikúru) věnujeme.Co je potřeba pro výhru v hodnotě 2.999 Kč udělat?

 

Na svůj instagram (nebo za pomocí instagramu svých dcer, kamarádek, sourozenců..:)) vyfoťte fotku na téma: RUCE. Otagujte nás (@skolastylu_backstage) a přidejte hashtag #skolastyludaruje

 


Necháme vás tvořit týden a potom vybereme nejhezčí/nejoriginálnější/nejzajimávější fotku a jeho autor vyhraje tuhle skvělou domácí sadu.
 


 
	Tohle všechno + 1 extra lak navíc bude jednoho z vás!

Tohle všechno + 1 extra lak navíc bude jednoho z vás!

Tags: , , , , , ,
1 Comment
Category: News

Luc April 12, 2015 09:50 pm
Holky, kdy mate deadline?
reply

+ Add your comment