SPRING IS COMING

March 24, 2016

Víte, jak to dopadne, když máte konečně po dvou měsících úplně volný víkend? V mém případě asi takhle – padla jsem se šílenou horečkou a probudila se až v pondělí večer. Na nějaké vylehávání ale nebyl čas, uzávěrka dalšího magazínu se blíží rychlostí světla, takže jsem vypila asi 4 litry ovocných šťáv (samozřejmě se celá osypala), nadopovala tabletkami a v úterý už seděla v práci, včera byla vracet nafocené produkty v Jihlavě a dneska už se nemůžu dočkat, až zaklapnu počítač a vyjedu směr Havířov. Prodloužený víkend s rodinou už potřebuju jako sůl, mazlení s mýma dvěma čtyřnohýma rošťákama jak by smet a na tatínkovy halušky už se těším od Vánoc. Hodlám si naordinovat online detox, takže vypnu počítač, budu číst, chodit na procházky a užívat si rodiny a přátel.

 

Užijte si prodloužený víkend a konečně jarního počasí! Já už odhodila zimní kabáty a konečně oblékla mé oblíbené culottes, takže co se týče outfit postů, blýská se na lepší časy!:)

 

P.S. Jestli chcete nahlédnout do kanceláře Školy stylu a zjistit, jak vypadá naše pracovní prostředí, koukněte do nové Ženy a Život a nalistujte dvoustránku s...Alex! Sny se prostě plní, když si za nimi jdete!:)


 
	Jacket - PULL&BEAR

	Culottes - NELLY

	Sneakers - ADIDAS 

	Shirt - ZARA

	Hat - ASOS

	Sunnies - ZARA

	Bag - MANGO

Jacket - PULL&BEAR

Culottes - NELLY

Sneakers - ADIDAS 

Shirt - ZARA

Hat - ASOS

Sunnies - ZARA

Bag - MANGO

Get the look

4 Comments
Category: Outfit

Vladimíra March 24, 2016 10:44 am
ALEX - velká GRATULACE - moc Ti přeji Tvé úspěchy a věř mi, že mě můj odhad na Tebe nezklamal. Když jsem Tě poprvé viděla na těchto stránkách, byla jsem přesvědčená, že budeš na tomto svém místě zářit ....................... měj fajnový víkend a užij si rodiny, přátel a čtyřnohých kámošů !!!!!!!
reply
Škola stylu Backstage March 24, 2016 11:25 am
Vlaďko, moc děkuji za krásná slova a důvěru už od začátku!:) Moc si toho vážím! Krásný prodloužený víkend i tobě!:) Alex
Bára March 24, 2016 02:40 pm
Také moc gratuluju, jsi pro mě velká inspirace, že když člověk chce, tak se to dá! Akorát mě asi donutíš si koupit Ženu a život..., jako jiných dalších věcí..., třeba jsem sehnala na vás popud úchvatný šedý lak Rimmel:-)))
reply
Nika March 24, 2016 08:04 pm
... já těmto kalhotám na chuť nepřišla, ale tyhle, jak nejsou dole tak moc široký, se mi teda líbí moc, a kupodivu stylově do mého šatníku ! :-D
reply

+ Add your comment