SPRING TREND 2016: SUEDE

April 06, 2016


Máme pro vás dobrou zprávu! Pokud jste sledovaly trendy uplynulého roku a pořídily si něco v SEMIŠOVÉ ÚPRAVĚ, udělaly jste víc než dobře. Touha po návratu do let sedmdesátých se drží návrhářů zuby nehty. Ono se ani není čemu divit, na nespoutané večírky, všudypřítomnou lásku a přátelské „hipísáky“ se zapomíná jen velmi těžko. Takže se ničeho nebojte a vraťte se v čase – barevné patchwork šaty, pořádné zvonáče, třásně, kam se podíváte, velké klobouky, kulaté brýle a semiš – to vše bude letos na jaře zase trendy.

 

Samozřejmě chápeme, že netoužíte po tom, aby si váš sedmdesátkový outfit někdo spletl s vtipným kostýmem na maškarní, to ale neznamená, že nemůžete nosit jednotlivé kousky se ctí. Právě semiš je ideální způsob, jak zvládnout 70. léta i v dnešní době. Není to úplně jednoduchý materiál, potřebuje spoustu péče a opatrnost, ale všechno vám to vynahradí svým dokonalým vzhledem (a následně i vaším, když ho obléknete). Pokud ho náhodou zašpiníte, tady máte jednoduchý návod, jak semiš zachránit.

 

A co mu sluší úplně nejvíc? Dlouhé kabáty s páskem, krátké sukně na knoflíky, klobouky, kabelky (ideálně v kombinace s třásněmi), vesty, nebo nejžhavější obuv letošního jara  - mules bez podpatku. Nechte vyniknout jeden semišový prvek a zbytek outfitu volte spíš jednodušší. My jsme pro vás vybraly ty nejhezčí kousky na trhu, tak si udělejte radost!:)


 
	@Pinterest  @Weworewhat  @Stockholmstreetstyle

@Pinterest  @Weworewhat  @Stockholmstreetstyle

Tags: bluetip, , , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Inspo

Radka April 06, 2016 09:47 am
70.!! Ať se drží, je nej!!!!
reply

+ Add your comment