STRIPES, LACE & CULOTTES

April 11, 2016


Krásný start do nového týdne přeji! Já bych potřebovala zopakovat víkend, minimálně dvakrát, protože místo odpočinku jsem zase pracovala. Že si někdy nedám pokoj. Ale když já prostě potřebuju všechno vyzkoušet, každou novou příležitost chytnout za pačesy a osahat si co nejvíc profesí. Momentálně jsem byla dekor stylistka a fotografka v jednom. Ještě před rokem jsem uměla fotit maximálně telefonem, teď fotím pro velké firmy a dokonce se jim to líbí. Všechno jde, když se chce, protože zrovna co se focení týče, jsem naprosto ukázkový příklad!:D

 

Chtěla bych si vám tady vylít srdíčko, ale trochu to zkrátím. Ano, opět na sobě mám černou, bílou a šedivou. Ne, nebudu si oblékat červenou, oranžovou, dokonce ani žlutou. Protože to prostě nejsem já. Naprosto chápu, když vás můj styl neoslovuje, nebaví a máte pocit, že je to pořád jedno a to samé. Možná je, ale to je přesně ta věc, které se říká osobní styl. Když se v něčem cítíte dobře, kupte si to klidně 3x, noste to pořád dokola a netrapte se tím, že zrovna letí něco úplně jiného. A když tohle říká i Garance Doré, tak to prostě musí být pravda. Tečka. Miluju módu, líbí se mi, když si s ní někdo hraje, nosí extravagantní věci, které k sobě na první pohled vůbec nepatří, ale sama bych se v tom necítila dobře. Někdy mi stačí jenom koukat, nabírat inspiraci a realizovat se jinde, než jen v oblékání.

 

Sečteno podtrženo, jestli čekáte na outfit post v červených šatech, budete muset zamířit jinam. Ani jedno na mě v následujících dvaceti letech zcela jistě neuvidíte. A pokud jste také příznivcem jednoduchosti,  nebo třeba vůbec nejste, ale rády čerpáte inspiraci i z opačného konce, tak se tady s vámi zase ráda potkám! A vy, které toužíte po červené a šatech, si tento týden taky přijdete na své. Už zítra vám totiž představíme novou členku týmu a ta barvy ráda, juch! Máte se na co těšit!:)

 

Vaše Alex


 
	Coat - ZARA

	Culottes - BERSHKA

	Shirt - CUBUS

	Striped t-shirt - ZARA

	Sneakers - ADIDAS ORIGINAL

	Bag - H&M

	Sunnies - NEW YORKER

	Watches - DANIEL WELLINGTON

	Bracelet - OPS!OBJECTS

Coat - ZARA

Culottes - BERSHKA

Shirt - CUBUS

Striped t-shirt - ZARA

Sneakers - ADIDAS ORIGINAL

Bag - H&M

Sunnies - NEW YORKER

Watches - DANIEL WELLINGTON

Bracelet - OPS!OBJECTS

Get the look

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,
6 Comments
Category: Outfit

Vladimíra April 11, 2016 10:11 am
Alex, jsi pilná včelička a napsala jsi to nádherně !!!!!! S těmi barvami to mám hodně podobné, občas sice vezmu barevné kalhoty, popř.triko, nebo šálu, ale vždy se přistihnu, že ráda spěchám za těmi svými oblíbenkyněmi (černá-bílá-běžová). Nicméně tyto barvy Ti moc sluší, a ty svázané vlasy jsou k tomu třešničkou! Měj Alex pěkné dny V.
reply
Katerina Lambert April 11, 2016 12:43 pm
Alex, žádné barvy nepotřebuješ ! Záříš i bez nich ! Outfit - top ! Palec nahoru ! Krasné pondělí ze zasluněného Mnichova . Www.blondeblog4u.com
reply
Viki April 11, 2016 04:49 pm
Alex, mě tvoje barvy vysloveně baví :-), i já to mám podobně. Opravdu krásně jsi to napsala. A buď to stále ty, jsi skvělá.
reply
Mag April 11, 2016 06:38 pm
Alex, naprosto tvoji škálu barev chápu. Jsem na tom dost podobně. Moje skříň s oblečením a botník jsou pouze v neutrálních barvách, co spoustu lidí nechápe :D, vše se ale perfektně dá kombinovat do hromady. Barvy jsem schopná akceptovat jen na nehtech a rtech. Jen nechápu, jak děláš, že máš všechny svoje tenisky tak krásně čisté a zářivě bílé. Mám pocit, že po tom, co bílé boty několikrát obuju, přestávají vypadat jako dřív. A to chodím vzorně po vyznačených cestách, ne bahnem. Máš na to nějaký trik?
reply
Martina April 11, 2016 07:19 pm
...ty boty!!!!!!
reply
tatana April 12, 2016 07:59 pm
Jsem na tom s barvami podobně. Bílá, šedá, černá (plus dřevo) jsou u mě hlavní barvy i v celém bytě. Jen tak dál, moc Vám to sluší a jste pro mě krásná "barevná" inspirace.
reply

+ Add your comment