STYLING MASTER PIECE

August 21, 2014


Pokaždé mě zahřeje u srdce, když vidím nějakou novou práci lidí, které jsem obdivovala už v době, kdy jsem já sama začínala pracovat jako stylistka. Ještě pořád žijou ;-)  A co víc, ještě pořád hravě strčí do kapsy i mnohem mladší ročníky! A přesně proto vám chci ukázat módní editorial ze srpnového vydání VOGUE PARIS.

 

Model: Carolyn Murphy (40)

Photographer: Partick Demarchelier (71)

Stylist: Carlyne Cerf de Dudzeele (50+)   Mimochodem, o téhle neuvěřitelné bytosti jsme psaly TADY. O té byste fakt měli vědět!

 

Slovy klasika: Les modes passent, le style est éternel.

 

xo

Al.

 

I'm soooo happy I still can recognize great work of people I admired the most when I was stylist/begginer. They are still alive and what is more they are still able to beat much more younger competitors - not literally :-) This is the reason why I wanna show you this editorial from August VOGUE PARIS. Btw, check THIS article out. It's good to know about Carlyne!


 
	Via: We are so Droee
Tags: , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: Inspo

Anonym August 21, 2014 08:45 pm
Nejvíce se mi líbí asi fotka s pleteným svetrem a čepicí. Která vítězí u vás? A chtěla jsem se zeptat, kdy přesně vychází zářijové vydání am. Vogue a kde se dá prosím sehnat? :) Tohle vydání bych opravdu chtěla!
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 21, 2014 09:17 pm
Už vyšla, ale kdy se dostane do ČR, to fakt záleží kus od kusu, to se nedá přesně říct. A dá se sehnat vlastně už skoro kdekoli... na Praze 1 :) Jinak si jí můžeš objednat buď rovnou přes Vogue nebo přes UK stránky tady: http://www.magazinecafe.co.uk/VOGUE-USA-Magazine-Subscription.cfm . Jinak to zářijové číslo vypadá takhle: http://www.vogue.com/magazine/article/supermodel-cover-september-2014/#1

+ Add your comment