SUMMER NEW IN

July 20, 2015


Hlásím se zpět v pracovním nasazení. Dovolená byla tradičně úžasná a zbytečně krátká. Svatba, na kterou jsme se hned z letiště vydali, byla valaššká a parádní. Více zážitků vám ale popíšu v nějakém budoucím outfit postu. Dnes, než se opět rozkoukám a vzpamatuji z šoku, že musím zase vytvářet nějaké hodnoty, jsem vám chtěla ukázat věci, které jsem si pořídila na dovolenou.

 

Obsah mého kufru je trochu odlišný od toho Alenky. Místo podpatků tahám žabky, pilotky střídají trochu odolnější sluneční brýle a na kabelku si většinou ani nevzpomenu. A z toho důvodu jsem i teď hledala dokonalé placaté boty, které budu moci nosit celé léto, budou se mi hodit k džínovým šortkám i k šatům a hlavně, nebudu z nich mít orvané nohy a puchýře po zbytek prázdnin. No vždyť to znáte...

 

Padla volba na surfovou značku Reef. Kromě toho, že mají opravdu krásné boty pro holky i pro kluky, se mi líbí jejich filosofie. Jsou eko, chrání přírodu a pečují o oceán, podporují humanitární organizace a jejich výrobky jsou na míle vzdálené od PVC i jiných toxických hnusů, které tak často nosíme a kupujeme. Hezké, ne?

 

A moje druhé new in jsou již zmíněné odolné sluneční brýle. Opět Electric Visual a opět maximální spokojenost. Takže, sorry RayBanky, ale tahle californská značka je prostě top.

 

M.

 

P.S.: Oba své úlovky mám z pražského Horsefeathers, ale kdo radši online cestu, tak tady nebo tady.   

 


Tags: , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: New in

Vladimíra July 21, 2015 08:55 pm
Maruško, vítej zpět, zcela jistě odpočatá, načerpaná nové energie a dovolenkových zážitků ............ těším se na zážitky a novinky :-)
reply

+ Add your comment