TAKE CARE OF YOUR BABY

March 20, 2016


Kabelky – nejvěrnější kamarádky, které jsou po našem boku, ať se děje, co se děje. Nikdy nám nedají košem, doprovází nás, kam si jen zamaneme, drží v sobě veškerá tajemství a dělají naše životy o kus hezčí. Jen si vzpomeňte na ten pocit, když si domů nesete novou... No nezasloužily by si alespoň trochu naší lásky a péče? Stejně jako pečujeme o naši pokožku, měly bychom se starat o kůži našich kabelek. A vůbec k tomu není zapotřebí celá plejáda přípravků, bohatě si vystačíte s tím, co máte doma. Takže jestli vaše kabelka vypadá „unaveně a bez života“, vyzkoušejte tenhle osvědčený tip.

 

Jak na to: Budete potřebovat obyčejnou vazelínu a hadříky. Kabelku byste měly otírat vlhkým hadříkem jednou týdně, pokud máte pocit, že je více zašpiněná, můžete použít i trochu šetrného tekutého mýdla. Dalším hadříkem pak otřete povrch do sucha. Teď přichází na řadu vazelína – naberte trochu na suchý hadřík a jemně vmasírujte do kůže. Tenhle proces opakujte každý měsíc a vaše kabelka vydrží krásná dlouhá léta! 

 

Užijte si neděli, my se jdeme zase povinně kurýrovat!

 

Váš nachlazený Backstage tým!


Tags: , , , , , , ,
4 Comments
Category: How to

Daniela March 20, 2016 02:36 pm
Zaujímavá rada... vyskúšam (: www.danielainthelibrary.com
reply
tatiana March 20, 2016 04:29 pm
ahojte, tá vazelína sa dá aplikovať i pri kabelkách z umelej kože? ďakujem za odpoveď :)
reply
Vladimíra March 20, 2016 10:08 pm
Moji mílí, prosím o radu - mohu shora popisovaným způsobem vyčistit i barevnou koženou kabelku (červenou)????? Mám totiž obavy, že ji definitivně odpravím :-) Děkuji za radu !!!!!
reply
Ella March 20, 2016 10:08 pm
POZOR! Na černé LV Alma Epi ta vazelína dopadla na výbornou, bohužel se to samé nedá říci o mé černé DKNY saffiano, kde jsou vidět čmouhy:(. Na saffiano úpravu vazelínu tedy obecně raději nedoporučuji.
reply

+ Add your comment