THE HAPPIEST LEOPARD

April 19, 2016


Možná si někteří z vás myslí, že u nás v práci řešíme jen oblečení, boty, listujeme časákama a projíždíme Instagram. Všechno tohle děláme samozřejmě taky, kromě toho (a další stovky aktivit) ale například všichni fandíme. A světe div se – florbalu! Že se stala profesionální fanynka ze mě, je docela logické, když mám doma florbalistu. Že tomu podlehne i Alenka a místo nedělního volna sedí u televize s celou rodinou a sleduje florbalové superfinále, to by si tipl asi málokdo. V neděli totiž vrcholila sezona a můj muž se probojoval až do finále, aby mohl před 12 000 lidmi v O2 Aréně nakonec zvednout vítězný pohár. Móda šla v tu chvíli stranou - natáhla jsem dres, pomalovala si tváře klubovými barvami a šla fandit. Co vám budu vyprávět, byl to tak silný zážitek, že jsem brečela od začátku do konce, Alenka mě povzbuzovala (a málem přišla o nervy), její maminka se po pěti minutách u obrazovky stala florbalovým koučem, ta moje si vykřičela hlasivky a já si pak ze samého štěstí přinesla do práce pěknou kocovinu.

 

Takže jsme včera dopoledne s Alenkou dlouze posnídaly, nafotily outfity, velmi pomalu se doploužily do kanceláře a cestou si ještě udělaly radost v MACu. Není nad to, když se kolegové v práci stanou vaší druhou rodinou, která všechno prožívá s vámi. I tu kocovinu (viz náš Macin, který mi skočil pro kyselé okurky, když mě viděl).  Prostě DREAM TEAM!:)

 

Mějte se krásně, vaše přešťastná Alex!

 

P.S. Kdybyste mě náhodou potkali s medailí na krku, není to nový trend, to jsem jen neskutečně pyšná na svého florbalistu.:)


 
	Coat - PULL & BEAR

	Shirt - H&M

	Trousers - H&M

	Shoes - MANGO

	Bag - ZARA

	Sunnies - ZARA

	 

Coat - PULL & BEAR

Shirt - H&M

Trousers - H&M

Shoes - MANGO

Bag - ZARA

Sunnies - ZARA

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Outfit

Keyla April 21, 2016 01:38 pm
Nádherný outfit, moc sluší. Obdivuji te Alex, já jsem zase tvoje fanynka. :-D
reply

+ Add your comment