TOP OVER TOP

February 26, 2016


Všichni známe ta rána, kdy ještě s polozavřenýma očima civíme do skříně a marně se snažíme vymyslet nějakou kombinaci, kterou jsme na sobě ještě tenhle týden neměli. Nás tohle pravidelně přepadá ve čtvrtek, kdy se z toho ještě jakž takž vylžeme, ale pátek, pátek je kritický. Proto nás vždycky potěší street stylová inspirace, která nám ho trochu ulehčí.

 

A tentokrát jsme se naprosto zamilovaly do vrstvení tílek, kratších topů, nebo bralet přes košile, či trika. Ze starých svršků se dá v mžiku vytvořit nový trendy kousek. Základem je jednoduše střižené přiléhavé triko, případně košile, ani příliš těsná, ale ani příliš volná, aby nám pod svrchní vrstvou nedělala neplechu. Přes to přehoďte něžný top na špagetová ramínka, nebo krajkovou braletu. Tato kombinace poutá pozornost sama o sobě, proto na ní nemusíte upozorňovat výraznými barvami. Bílá košile a černé tílko bude fungovat skvěle.

 

Jen mějte na paměti, že je to poměrně „rozverný“ trend, který se rozhodně nehodí na všechny příležitosti. Důležitou obchodní schůzku v něm raději neabsolvujte. O pátečním večeru a víkendu v téhle kombinaci ale určitě zabodujete!

 

Krásný pátek!


 
	@Pinterest @WhoWhatWaer @letsrestycle

@Pinterest @WhoWhatWaer @letsrestycle

Get the look

Tags: , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Inspo

Zuza K. February 26, 2016 12:59 pm
První obrázek, který se mi okamžitě vybavil - Rachel z F.R.I.E.N.D.S. - bílá košile a na ní černý top se zavazováním za krkem!! :-D - - - http://rebloggy.com/post/funny-gif-season-9-rachel-green-jennifer-aniston-gifset-gavin-mitchell-tow-phoeb/64561008687
reply
Johana February 26, 2016 02:02 pm
Tak tohle je naprosto brilantní nápad! Díky pro dnešek jsem zachráněna! :D
reply
Martina U. February 28, 2016 01:24 pm
Naprostá pecka holky!! "Aplikovala" jsem hned na outfit pro sobotní večer ve městě, no a...měly byste vidět ty pohledy, především samozřejmě mužského osazenstva ;) Pánové měly brady dole a přítomné dámy mě vraždily pohledem...bavila jsem se!! A náramně si to užila :)) Krásnou neděli!
reply

+ Add your comment