TRAVEL OUTFIT INSPO

November 07, 2016


Jak už jsem se vám zmínila v pátek, za 14 dní nám skončí letošní pracovní masakr a já na pár dní odletím za svým drahým skoromanželem do teplých krajů. Nevím, jak to máte vy, ale vzhledem k tomu, že teď už necestuju tak často, je pro mě každá cesta vzácností, na kterou se těším jako malé dítě. S tím (bohužel) souvisí i to, že už tak měsíc před samotným odletem zuřivě projíždím oblíbené eshopy a pečlivě vybírám novou garderóbu :-)  A samozřejmě také nový travel outfit. Navíc je to dost výzva, vymyslet outfit, ve kterém neumrznete tady, kde je na nule a neupečete se v něm tam, kde je plus 30 stupňů. A nikdo po mě nemůže chtít, abych se potupně převlékala na veřejných záchodcích v Dubaji na letišti! :-)

 

Tohle jsou zatím 3 nejoblíbenější "letecké" outfity z mého inspo folderu. A rovnou jsem vám k nim udělala i svůj shopping list. Ano, nesmějte se, opravdu jsem si objednala TEPLÁKY!!! Ony to teda nejsou úplně tepláky, ale hoooodně se jim to podobá. Jestli už mě trochu znáte, tak víte, že jestli se opravdu odhodlám si je obléknout, tak jedině s podpatkama ;-)

 

Slibuju, že jestli mi budou a fakt si je vezmu, vyfotím se s v nich na náš instagram přesně tak, jako takhle německá blogerka @carodaur. A vy pak můžete soutěžit v "Najdi 10 rodílů". A věk se samozřejmě nepočítá :-))) Xo, Vaše Alena, která je jednou nohou už v letadle.


 
	1. Šaty, H&M

	2. Leopardí kabát, MANGO

	3. Kašmírový rolák, H&M

	4. Kožené kozačky nad kolena, ZARA

	5. Kotníkové kozačky, ZARA

	6. Tepláky, H&M

	 

1. Šaty, H&M

2. Leopardí kabát, MANGO

3. Kašmírový rolák, H&M

4. Kožené kozačky nad kolena, ZARA

5. Kotníkové kozačky, ZARA

6. Tepláky, H&M

 

Tags: bluetip, stitek, , , , , , , , , , , , , , , , ,
5 Comments
Category: Shopping

Bára November 07, 2016 12:13 pm
:-))) článek přesně pro mě..., za necelý měsíc se chystám do Austrálie a zrovna včera jsem vymýšlela, co já si to vlastně navleču na tu dalekou cestu s třema přestupama:-)) Já to teda vidím na tenisky, legíny a dlouhej svetr, pod to tílko, abych se v cíli neuvařila:-)
reply
Adéla November 07, 2016 03:08 pm
Teda Alenko,teplákama jsi mě málem vyrazila dech!Ale na Tobě určitě nebudou vypadat sportovně.Jsem na výsledek zvědavá.Hezký den
reply
Vanda November 07, 2016 10:50 pm
Jediny co si z clanku pamatuju je SKOROMANZEL!:-) Neco se chysta???:-)
reply
Hana November 08, 2016 10:30 am
Ten kabát je fakt boží:) Budeš úplná Catherine Roitfeld!:) Samozřejmě v mladším vydání:)
reply
Lucie November 09, 2016 11:50 am
Aa jak Vas chapu, Alenko. Taky me ceka cesta jiz pristi patek a vymyslet co na sebe abych v sest rano v Praze neumrzla a ve dvanact odpoledne v Tel Avivu nevypadala jak po pool party, je snad nadlidsky ukol. Ale ty protejsky za to stoji, ze. Jen nekdo ma skoromanzela, no a nekdo skoromanzelku :)
reply

+ Add your comment