TREND: BUTTON UP MIDI SKIRT

August 01, 2016


Tohle léto přeje sukním jako žádné jiné. Dokonce i zaryté milovnice kalhot je začaly oblékat ve velkém. Ale ne, nebavíme se tady o ledajakých sukních, řeč je o těch propínacích v midi délkách. Co stojí za jejich úspěchem? Odpověď je velmi snadná – silná inspirace 70. let, které se drží už druhou sezonu zuby nehty, trendy délka lichotící každé postavě a pohodlný střih kombinující sportovní i elegantní prvky. My holky navíc zbožňujeme, když můžeme z jednoho kousku oblečení vytvořit milion kombinací  a pokaždé vypadat jinak. Jak si tenhle trend osvojit a prochodit v něm zbytek léta?

 

  • Midi délky sluší opravdu všem ženám, jen je třeba zvolit správný střih. Zatímco štíhlé slečny budou vypadat skvěle v nařasených sukních do áčka, dámy s plnějšími boky by měly vybírat jednoduché splývavé střihy a jakémukoli řasení by se měly vyhýbat obloukem.
  • Nejvděčnějším společníkem midi sukně je obyčejná bílá košile. Zastrčte ji dovnitř, nebo uvažte hravý uzel.
  • Chcete působit uvolněným a nenuceným dojmem? Rozepněte několik knoflíků směrem odspoda a ukažte světu své divoké já.
  • Má vaše sukně výrazný vzor? Zkombinujte ji jen s bílým trikem a bez obav k ní obujte bílé tenisky. Právě tahle kombinace vypadá naprosto nenuceně a trendy.
  • Malé slečny se midi sukním vůbec nemusí vyhýbat, stačí, když vyberou takovou, která má zvýšený pas, čímž se opticky protáhnou nohy. Skvěle poslouží i teď tolik módní svislé proužky. Kombinace modré a bílé sukním neskutečně sluší.
  • Pokud chcete být za dámu, vsaďte na podpatky a topy z lehkých materiálů. Páskové sandálky jsou v létě k této sukni číslo jedna. A rozhodně se nemusíte bát vyrazit v ní do kanceláře. 
  • Dbejte na to, aby vynikl váš pas. Obzvlášť v případech, kdy je sukně nařasená.
  • V chladných dnech sáhněte po džínové variantě. Pokud ale nechcete vypadat jako vystřížená ze 70. let, vyvarujte se dalším prvkům z téhle éry. Semiš a třásně už by mohl působit jako příliš velký "oldschool". 
  • A skvělá zpráva na závěr! Sukní se nemusíte vzdávat ani na podzim. Kotníkové boty na podpatku a kožená bunda vypadá zatraceně dobře.:)

 

Líbí se vám trend propínacích sukní, nebo si nejste jisté, jak je nosit? Prohlédněte si naší inspiraci a vsadíme se, že si najdete ten svůj styl. Krásný start do nového týdne!


 
	@Pinterest

@Pinterest

Tags: , , , , , , ,
0 Comments
Category: Inspo

není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment